Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hányszor találkoztok suli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor találkoztok suli időben a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Igazából csak az érdekelne, hogy hogyan tudjátok megoldani suli időben a találkozókat? Esetleg hova mentek/ mit szoktatok csinálni?
2021. nov. 15. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy suliba járunk, de egy helyen szállunk fel, szóval elég sokszor találkozunk?
2021. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Egy suliba járunk, így szünetekben.

Az exemmel viszont nyolcadikban jöttem össze, majd különböző középiskolába mentünk (ő 6., én 9. kerületbe). Ha édesapukámhoz mentem, akkor ugyanoda mentünk a vonattal, csak utána busszal én egyik, ő másik irányba. Legtöbbször elkísértem. Ha pedig hazamentem aznap, akkor leggyakrabban elkísértem a Keletiig (gyakran eleve ott futottunk össze), majd én mentem a Népligetre a dolgomra, ritkábban pedig ilyenkor is kikísértem (17. kerület), majd vissza Népliget és onnan haza. Jó buli volt, mikor emiatt csomószor délután 3-4 helyett 6-kor értem haza.

2021. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag sokat. Nem egy suliba járunk, de hétköznap 2x találkozunk iskola után, akkor vagy sétálunk, vagy átmegyünk valamelyikünkhöz, és együtt tanulunk. Vasárnap az egész napot együtt töltjük, szombaton néha elmegyünk sétálni. Amikor nem tudunk találkozni, minden este beszélünk.
2021. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!