Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha nagyon szeretitiek a fiút?

Figyelt kérdés
Barátommal elmentünk bulizni, nagyon beivott. Először köpködött csak, ezt még poénnak is vettem, azt hittem abba hagyja. Ezután egy hatalmasat köpött rám, hozzáteszem minden ok nélkül. Másnap eszméltem csak rá, hogy mennyire megalázva érzem magam most, és hogy vajon ennyit érnék? Másnap nem emlékezett erre mikor elmondtam neki, de még csak bocsánatot sem kért.. Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek ennek mekkora súlya van? Első kapcsolatom, így fogalmam sincsen…

2021. nov. 16. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó beivott akkor, ha a saját barátnőjét köpködte...
2021. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen eleg durvan beivott…viszont ugy gondolom ilyet még reszegen se szabadna csinálni főleg olyannal akit ‘’szeretsz’’
2021. nov. 16. 17:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem kellene. Veszekedtetek rajta? szakítás felmerült?
2021. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem emlékszik rá. Egy csomóan csinálnak részegen olyanokat, amire később nem emlékeznek, ezért bocsájtják meg sokan a részegen történt megcsalást.
2021. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem veszekedtünk rajta még, mert nemrég kezdett el bennem érlelődni ez a dolog
2021. nov. 16. 17:55
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha ko-san leköpött, akkor ebből ne csinálj nagy ügyet. Ha nem fordul elő túl gyakran, akkor nincs gond.
2021. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek ez nem is olyan nagy dolog, csak túlreagálom?
2021. nov. 16. 18:15
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Figyu! Te ismered. A te pasid. Ha ki tudja magát piával ütni, akkor ne verd el rajta a port.
2021. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy dolog lenne és ehhez a kapcsolathoz nem tudnék jó fejet vágni a továbbiakban. Ilyen undorító módon velem aztán ne viselkedjen a párom.

Azért mert nem emlékszik, bocsánatot kellett volna kérnie, hiszen megtörtént, elég bunkó ez az ember, kiábrándító.

2021. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

De, megalázott. Látod ennyit érsz, még a pasid is leköp. XD Bocs de ez nekem nagyon vicces, hogy leköpött. XDXD De jó, hogy nekem normális fiúm van, és nem egy ilyen paraszttal kezdtem. :)

Úgy tűnik téged nem is kell megbecsülni.

2021. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!