Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Hogy kezeljem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Na szóval az a helyzet, hogy van egy srác, akibe régen szerelmes voltam. Ez nem igazán volt viszonzott, vagyis valamennyire igen, de aztán egy idő után neki elmúltak az érzései, és kiderült, hogy igazából csak szórakozott velem, de közben kicsit be is jöttem neki. Nagyon kettős az egész, lényeg a lényeg hogy mivel elegem volt abból hogy nem igazán gondolja velem komolyan a dolgokat megszakítottam vele a kapcsolatot. Ez volt egy éve kábé, és nem nagyon találkoztunk mert nem vagyunk osztálytársak. Viszont most lett egy új óránk, ami közös, így igazából rendszeresen összefutunk. Nem vesz tudomást sem rólam, és én se róla, meg ahogy viselkedik nagyon idegesít: pl. egy whiskeysüvegből issza a vizet óra közben, aztán úgy rakja le hogy jó nagyot kongjon a földön. De attól független h a személyisége zavar nagyon vonzódom hozzá. Teljesen az esetem és megőrjít mert őszintén csak le akarok feküdni vele, de nagyon. Viszont mostanra már nyilván nem lehet mert lekoptattam, be is volt sértődve meg régen is történt minden szóval veszett furán jönne ki hogyha feldobnám hogy ,,figyelj már dugjunk".
2021. nov. 18. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam😢
2021. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fujj te...

Teged se az eszedert szeretnek

2021. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ööhm, oké?

Hány srác van akivel még lefeküdhetsz, de komolyan😂

De amúgy a "menjünk dugjunk"-ba ilyen korban lehet belemenne😏

2021. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Stockholm szindróma...
2021. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem simán belemenne. Azért eg ilyen felajánlást nem sokan utasítanak vissza. Ha szeretnél vele egy rövidtávút, akkor hajrá, biztosan meg tudod oldani.:)
2021. nov. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos... szóval.. kérdező.

Szerintem meg fogod oldani, hogy a szádba tegye a farkát, hidd el.

De kérlek már idejekorán kezd el megfogalmazni az ide kirakandó kérdésed, hogy vajon miért gondolják rólad, hogy r..bnc vagy és mit tudsz tenni ellene.

2021. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!