Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elfogadható, hogy nem hívott el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, hogy nem hívott el?

Figyelt kérdés
Én(17) a barátom (18) fél éve vagyunk együtt, az iskola szervezett nekik egy bált és azt mondta nem szeretné ha elmennék mert ez nem olyan hely ahova barátnőt visznek. Nem tudom, hogy én dramatizálom túl vagy valóban igazam van. Ez egy bál, sokan kérdezték, hogy megyek-e és szerintem pont ilyen helyekre viszik az emberek a barátnőjüket. Jogosan esik rosszul? Nem szeretném felhozni neki mert nem szeretném, hogy tudja rosszul esett, de zavar. Valamint nem tudom hova tenni, hogy vajon miért nem szeretné, hogy menjen.

2021. nov. 19. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Jogosan esik rosszul
Túldramatizálom
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura az biztos. Mondjuk ha nem visz mast siman lehet csak nem akar tancolni.
2021. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bulikban szokott táncolni, meg ez sem lesz annyira formális, lesz egy vacsi utána sima bulizás.
2021. nov. 19. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki sem vitt mást, csak az osztálytársak voltak ott, akkor teljesen normális.
2021. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Abban az esetben fura, ha mások viszik a párjukat.
2021. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor fura, ha mások viszik a barátnőjüket/barátukat.
2021. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

ha inkább buli a dolog akkor szerintem érthető

ha lányok is vannak akkor az nem buli, csak maszatolás

2021. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy más vitt-e valakit, nem vagyok annyira jóban a barátaival, hogy megkérdezzem. De köszi mindenkinek!
2021. nov. 19. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!