Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kérhetném meg a szüleit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérhetném meg a szüleit? Vagy inkább barátnőm beszéljen velük?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk barátnőmmel, heti 1x találkozunk. Ilyenkor jó lenne vele aludni, és őszintén bevallva, kényelmesebb is. Előfordul, hogy sokáig maradok (11-éjfél), csak szimplán fáradt vagyok, vagy jól esne elaludni mellette. Meg nem is kellemes annyira éjfél körül lezavarni egy órás utat kocsival. Viszont sajnos a szülei ritkán engedik meg, hogy maradhassak. Nyilván nem szeretnék rendszert csinálni, nem kell minden egyes alkalommal, de sokszor jól esne, ha nem kellene azért éjjel vezetnem... És ha esetleg annyira tüske vagyok a szülők szemében, reggel jönnék haza.

Szeretném már megbeszélni velük, tisztázni a dolgot, mert sokkal jobb lenne így, és szerintem annyira nem nagy hűhó.



2021. nov. 24. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a barátnődnek kell megbeszélnie velük.:)
2021. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek kéne szerintem is, hisz mégis csak ő lakik a szüleivel, nem te! :D
2021. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem ő megy hozzád
2021. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!