Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Eltudnátok képzelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Eltudnátok képzelni kapcsolatot egy 29 éves sráccal?

Figyelt kérdés

Ugye ez a tini-téma, úgyhogy nyilvánvalóan fiatal lányokat kérdezek.

Nem, nem arról van szó, hogy én mennyi idős lánnyal tudnám elképzelni! Fordítva érdekel, mert kíváncsi vagyok rájuk. Kérlek írjatok kort is. Köszi.

Még egyszer: pusztán informális kérdés.



2021. dec. 22. 02:13
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
60%
#14 Persze, akadnak érettebb fiúk is, nem ezt vitattam. És nyilván lányban is van éretlen, annak ellenére, hogy érettnek hiszi magát. Én sem vagyok még teljesen felnőtt, nem tartom magam annak
2021. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
76%
Én 16 voltam, mikor megismertem a párom, ő 25, sokáig tavkapcsolatban voltunk, nem sietett, mondta, hogy tud várni. Így 2 évvel később együtt vagyunk és minden rendben.
2021. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
22%
A nők általában korábban érnek meg agyilag, mint a férfiak. Lehet, hogy egy 18 éves nő MÁR eléri azt a fejlettségi szintet, amit egy férfi 29 évesen fog és onnantól fognak agyilag passzolni egymással. Ha találkoznak, akkor pedig egymásba szeretnek. Ennyi.
2022. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem, én nem, majd ha 29 éves lesz a pasim szakítok vele, aztán 30 évesen újra összejövök vele.:)
2022. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!