Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeretném, mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném, mert nem érezném helyesnek és gusztustalannak is tartom?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 18 éves.Három hónapja vagyunk együtt! Már volt petting de csak velem csinált dolgokat( kézzel, szájjal). Le is feküdtünk, azonban én nem vagyok hajlandó szájjal csinalni semmit. Hálisten nem is kérte. Szerintetek ez így jó, nem mondtam neki de még így nem volt szó erről. Van itt még valaki, aki párkapcsolatban él és nem hajlandó a szájába venni a párja nemi szervét? Mi a véleményetek erről?

2022. jan. 23. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem mondd el neki, hogy (egyelőre) nem akarod.

Azt ki ne mondd, hogy gusztustalannak érzed, mert ezzel nagyon megbántanád.

2022. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha neked csinálja szájjal, az helyes, de fordítva nem helyes?

Miért tartod helytelennek/gusztustalannak?


Nekem az abszolút kedvencem, jobban szeretem, mint az aktust.

2022. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan válóokról még nem hallottam, hogy pasi azért szakít a csajával mert nem szopja le. Oké sráconként változik van akinek fontos, van akinek nagyon fontos, van aki meg leszarja. Lehet majd hiányolja 1 idő után vagy egyáltalán nem.. minden a kommunikáció kérdése
2022. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Vigyazz, mert ilyenkor altalaban mas szokta bevenni
2022. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Semmi gond nincs ezzel, vannak páran, akik nem szeretnek orálozni. (Persze az sem mindegy, hogy mi a kiváltó ok.)
2022. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszeld meg vele,de azt ne mondd hogy gusztustalan.Ha azt nem tartod gusztustalannak akkor kiverheted neki,mert igy egy kicsit egyoldalu lesz a dolog ha mindig o csinal mindent neked.

Amugy azt megkerdezhetem hogy miert tartod gusztustalannak a szopast mig a nyalast nem?Nem bantasbol szanom a kerdest mielott felre erted csak az en nezetem az hogy ha szerelmes vagyok tenyleg akkor megteszem erte meg ha nincs is nagyon az ínyemre,hisz a dolog akkor jo ha mindketten jobban szeretunk adni mint kapni (bizonyos esetektol eltekintve).Egy ismeretlen/par napja megismert embert en sem szopnek le az nekem se jon be,de itt a baratodrol van szo.

2022. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
75%
Kérdezd meg tőle, hogy neki nem hiányzik-e az orál. A válasz alapján pedig elmondhatod neki, hogy azért kérdezted, mert te a későbbiekben sem akarsz még ilyet. Ha a srác normális, akkor nem fog dobni egy kis oral miatt.
2022. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
8-as: akkor ne tedd!
2022. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Én még soha nem szexeltem, de úgy gondolom, hogy beszélnetek kellene róla. Lehet, hogy elsőre hülyeségnek hangzik, de ha beszéltek róla akkor mind a ketten megtudjátok mit szeret és nem szeret a másik vagy mi a jó szex közben és mi nem. Így elkerülhetitek az esetleges kényelmetlenségeket, feszültséget stb.
2022. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 Akkor nyalj egy farkat. 🙃.



Kérdező, ha neki ez így jó, semmi gond nincs vele. A lényeg, hogy mindkettőtöknek megegyezzen az igényei.

2022. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!