Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen személynek írható le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személynek írható le ez a fiú? Nárcisztikus lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több mint 2 évig voltam együtt az exemmel, már egy jó 3 hónapja nem vagyunk együtt. Nem tudok róla semmit, nem beszélünk azóta... Nem tudtam még feldolgozni a szakítást, hiányzik sokszor, és van, hogy még mindig elsírom magam ha a szép pillanatokra gondolok.


A kapcsolat vége felé úgy éreztem, hogy nagyon megváltozott. Tiszteletlenül bánt velem (szerintem), csúnyán beszélt velem, rám is mondott csúnyákat. Az elején elmondtam neki, hogy ez nekem mennyire rosszul esik, azt mondta jó változtatni fog,és ne haragudjak. Ő sportol és mikor edzésen volt akkor kiadta magából a dühöt majd edzés végén mindig bocsánatot kért, úgymond "észhez tért"... A kapcsolat végén már ez sem "hatott". Ha elmondtam, hogy rosszul esik, hogy így meg így nevezzett, hogy ezt meg ezt mondta akkor annyi volt rá a válasza, hogy: "neked minden fáj, neked minden rosszul esik". "te generálod ki".


Az tény, hogy én sem vagyok szent mindenben, de az, hogy én így beszéljek vele olyanra nem hinném, hogy volt alkalom. Volt, hogy már sírtam, annyira megbántott és a kezdetben ez még "meghatotta" és megvigasztalt egyből, bocsánatot is kért de a kapcsolat utolsó pár hónapjában már ez sem hatotta meg, annyit mondott rá : "sírjál akkor, most mit tudok csinálni?".


Tudni kell rólam, hogy én egy nagyon érzékeny lány vagyok, és mindig magamban keresem a hibát, így az ő esetében is így volt. Én mindig próbáltam megfelelni neki, magamat mindig mögé helyeztem... Nekem ő volt az első mindig.

Azt éreztem a kapcsolat végénél, hogy ő nem magától teszi meg azokat a dolgokat amiket az elején igen, hanem már csak azért mert "én ezt mondtam".

És ez fájt, hogy így megváltozott.

Volt,hogy kért tőlem fehérneműs képet, és én megmondtam neki, hogy nem szeretnék küldeni, erre ő besértődött. Egyből nekem lett bűntudatom...

Vele keringőztem volna, de pont előtte szakítottunk. Azelőtt mikor együtt voltunk és össze vesztünk valamin, ő mindig hozzám vágta, hogy:" jó, keress magadnak új párt"... Ez annyira rosszul esett, én meg sírva könyörögtem, hogy ne hagyjon cserben, milyen másik párt keresnék?. A szakítás után nem vele táncoltam, amit megélni is fájt... Hisz együtt választottuk ki a ruhát... És ő ott sem volt. Most a születésnapomon a húga felköszöntött, de ő nem... Pedig őszintén jól esett volna.


Ezek ellenére is megismertem egy kedves oldalát. Tudott ő aranyos is lenni és sok mindenre megtanított engem, sok mindenre rányitotta a szemem. Fáj, hogy így megváltozott...


Tudom, hogy én sem vagyok szent, én is hibáztam, volt, hogy a kelleténél jobban féltékenykedtem (nem betegesen), de úgy látszik meg is lett az oka, mert a szakításunk után azzal a lánnyal ment egyből találkozni, meg moziba. Azelőtt nekem azt mondta, nem szereti, és, hogy 'fúj, nézz már rá, hogy néz ki a lány,milyen vékony, nekem nem kell vékony lány'...



Annyira kötődöm hozzá még, hogy vele álmodom rendszeresen, hogy újra együtt vagyunk minden rendben van.... Ez annyira visszahúz a földre és végre, mikor azt érezném, hogy túl vagyok rajta, vele álmodom és minden újra rossz.


Szeretem őt, hiányzik, és hiába beszélek más fiúkkal, hiába ismerkedek, hiába vagyok a barátaimmal, csak rá tudok gondolni...

Vele terveztem el a jövőmet, hogy ő lesz majd a gyermekeim apja, a férjem... És ő is ugyanezt mondta nekem, hogy ő is ugyanezt szeretné. Én meg elhittem neki.


Milyen személy az ilyen?



2022. jan. 26. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi alapján nem lehet mondani ezt, másrészről amúgy sem diagnosztizálgatunk másokat, mert nem vagyunk szakemberek. Ezek alapján egy parasztnak tűnik, de mindegy volt-e valami mentális defektje, ha egyszer finoman szólva nem volt jó a kapcsolat.
2022. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Nagyon sajnálom a helyzeted, de biztos vagy abban, hogy a te helyzetedben számít, hogy nárcisztikus volt vagy sem? Függetlenül, hogy miért tette, csúnyán bánt veled, amit nem szabad elfogadj.


Jogod van fájdalmat érezni, és jogod van a tiszteletre és az elfogadásra akkor is, ha neked "minden rosszul esik", és egy jól működő párkapcsolatban vigaszt vagy legalább megértést kell kapj, ha sírsz.


Hosszú ideig voltatok együtt, tudom, mit jelent. Nekem is van hasonló élettapasztalatom. Ez nem kötelező, hogy 3 hónap után elmúljon. Szerintem, ne add fel, jó úton haladsz. Szórakozz, tölts időt a barátaiddal, és legfőképpen önmagaddal. Szeresd önmagad!

2022. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből arra tudnék következtetni, hogy egyrészt dühkezelési problémái vannak, másrészt úgy érezte, hogy birtokol téged, azaz bármit megtehet. Nem vagyon szakember, csak nekem ezek jutottak eszembe elsőre.

Jól tetted, hogy szakítottál.

2022. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi leírásból lehetetlen megállípítani hogy valaki nárcisztikus lenne e vagy nem, de ugy inkább a te oldalad volt nagyon feltünő a dologban hogy oké qva alacsony az önbecsülésed és elég gyatra az értelmi inteligenciád is, én inkább ezekre tenném a hangsulyt és hagynám kicsit a srác emlékét, oké hiányzik hiányzik, de az olvasottakból neked nem is igazán a srác hiányzik, csak a szép emlékek és az a vizio amit elhitetett veled, fontos a különbség
2022. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég sokat elmond hogy a rossz dolgokat meddig ecsetelted még a pozitív tulajdonságait két sorban lerendezted . Szóval tudom hogy a véleményem miatt le leszek pontozva a f*szba de ezek alapján két dolog nagyon valószínű .

1. Bizony ragaszkodsz hozzá és csak beszélni szeretnél róla mivel az picit kevésbé de enyhíti a hiányát .

2. ez az opció szerintem a valószínűbb , hogy önigazolást keresel hogy nem a te hibád . Nem tudunk semmit a kapcsolatról , nem tudunk semmit rólad azon kívül hogy érzékeny vagy . Sőt a srácról sem tudunk semmit a sportoláson kívül . Igazából a meglévő infók alapján szerintem ez nem lehetett különösen érdekfeszítő vagy egyedi kapcsolat , sőt szerintem még szerelem sem mivel valószínű testiségen alapult az egész (mármint jobban vonzott a csávó másodlagos nemi jellege és szerkezete mint a személyisége )


Bónusz opció :

Bántalmazó típus aki az elején kedvességgel vonzza be áldozatát.

2022. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Nekem teeccett
2022. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú meg túl fiatal a szexhez.Eretlen arra,hogy komolyan foglalkoztatna a másik nemű ember!
2022. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta, kérdező?
2023. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azóta keresem a lelki békém, amit még nem igazán találtam meg. Belátom, hogy a régi énje hiányzott/hiányzik, aki már csak az emlékemben él. Valahogy ezt kéne magamba tudatosítanom.
2023. okt. 14. 19:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát... Lassan 2 év alatt ideje volna túllépni rajta, nem gondolod?
2023. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!