Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez lehet, hogy tényleg az ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet, hogy tényleg az ő profilja?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt sort of kavartam egy évfolyamtársammal. Nekem ő nagyon bejött, és ez nem volt teljesen viszonzatlan, de én őt sokkal jobban kedveltem mint fordítva, és ezért vége lett a dolognak, összevesztünk. Nem beszéltünk vagy már egy fél éve, és úgy voltam vele, hogy ez nem is fog változni. Na viszont az történt, hogy én nagyon szeretek fotózni. És Deviantartra töltögetek fel képeket, de arról konkrétan senki nem tudott, csak ő. Viszont a profilomat, amit ő is ismert még anno, letöröltem, és csináltam egy teljesen újat, teljesen más névvel. Szóval arról ő sem tudhatott. VISZONT pár napja bekövetett ott egy ember, úgyhogy megnéztem a profilját. Szó szerint csak engem követett, meg láttam hogy magyar, kicsit furcsálltam a dolgot, nem tudtam ki lehet az. Nagyon specifikus neve volt, úgyhogy beírtam a google keresőbe, és mit látok: az EGYETLEN TALÁLAT RÁ AZ Ő STEAM FIÓKJA. Teljesen le voltam döbbenve, egyrészt hogy hogyan találta meg a fiókom amiről soha nem hallhatott, másrészt ha csinál is egy stalker fiókot miért teszi ilyen könnyen lenyomozhatóvá?

Nagyon furcsán érzem magam, ezt miért csinálhatta? Ti mit tennétek a helyemben?

17 L



2022. febr. 3. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Szeret téged, csak nem merte viszonyozni, most meg bánja és lesi hogy mit csinálsz
2022. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen okból kifolyólag érdekled őt.

Azt viszont én sem értem, hogy miért nem talált ki kicsit bonyolultabb felhasználónevet. Az sem kizárt, hogy pont azért, hogy megtaláld.

2022. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!