Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Főleg fiúk, valaki tud tanámcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk, valaki tud tanámcsot adni miért nem írhat azóta sem? (hosszú)

Figyelt kérdés

megismertem (18/L) egy srácot (legyen Á. 23). az osztálytársam báttyával nagyon jóba vagyok, vele jár egy osztályba, így ismertem meg.

egyszer találkoztunk élőben, mivel csoportosan voltunk nem nagyon beszéltünk egymással, de bejelöltem facebookon mindenki mással együtt akivel aznap találkoztam. Á. még aznap rám is írt csak úgy, 2 hónapja beszélgetünk de semmi komoly dolog nincs köztünk alakulóban, nem is találkozunk viszont tény, hogy vonzódom hozzá és szerintem ő is hozzám, van köztünk kémia, ez írásban is érezhető de ezt egyikünk sem szeretné több okból sem komolyabbá fordítani. nemrég fennmaradtunk késő estig beszélgetni és elkezdtünk szexuális dolgokról beszélni, főként arról, hogy én még szűz vagyok neki viszont van tapasztalata, és valahogy odáig fajult a dolog, hogy rátértünk arra vajon hogy élnénk meg ha egymással csinálnánk és milyen lenne. én közben eléggé elengedtem magam de azt vettem észre neki ez tetszik és ő is arra bátorított hogy a gondolataim osszam meg vele. a beszélgetés elég késő éjjelig elhúzódott, végül el sem köszöntünk hanem egyszer csak nem írt többet, gondoltam elaludt. másnap azt gondoltam volna egyből írni fog hogy beszélne még erről vagy akár csak úgy, de ez már majdnem két hete, és azóta sem írt semmit, egyáltalán nem beszéltünk. sokszor eltűnünk egymás elől pár napokra, esetleg egy hétre amikor nem írunk egymásnak mert mondjuk sok a tanulnivaló, de ezeket úgy adni szokta az élet, ilyenkor nem is szólunk csak utólag, ezért nem aggódom. viszont beszéltem az osztálytársam báttyával aki által megismertem, ő megsúgta nekem, hogy Á. kettesben elhívta beszélgetni és arról kérdezgette hogy néztek ki az előző pasijaim, kik a legjobb barátaim, sok fiúval barátkozom e és ehhez kapcsolódó dolgokat rólam, viszont úgy adta elő hogy csak kíváncsiságból kérdezi de osztálytársam báttya szerint izgatott volt, látszott hogy okkal gondolkodik ezeken. viszont ez már 10 napja, azóta nem beszélt rólam semmit és nekem sem írt.


szerintetek ez egy fiúnál mit jelenthet? annyira befejezetlen érzése van ennek az egésznek most, hiszen tényleg azt hittem volna, hogy másnap alig fogja várni, hogy írjon. kicsit attól félek, hogy nagyon felspanoltam azzal hogy erről beszéltem vele, és most már úgy érezheti ezek után nem olyan izgalmasak a mindennapi beszélgetések, ezért nem keres...



2022. febr. 7. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy ami virtuálisan megtörtént, utólag feszélyezi.


“de ezt egyikünk sem szeretné több okból sem komolyabbá fordítani.”


Akkor meg?!

Ha nem jelentkezik, akkor pápá.

2022. febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Kiverte arra, amit írtál, ennyit jelent. pá
2022. febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen lehetne ettől tökösebb férfi. Ne pörögj rá nagyon a gondolatra. Kiverte már azóta arra mit írtál mikor vagy hatszor visszaolvasta. De azóta nem tudott megkeresni... valamivel ha érdekelnéd valóban?
2022. febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod akkor azt hittem volna, hogy 15-16 évesek vagytok, mert az a szint.
2022. febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég fura lehet a srác, nekem is volt hogy így indult egy kapcsolat, de mikor ezt kibeszéltük akkor sem szakadt meg a beszélgetés. Arra tudnék tippelni, hogy ha tényleg érdeklődött, akkor ő többet akart volna viszont ugye mondtad hogy nem akartok kapcsolatot. Lehet úgy érezte már túl mély érzései kezdenek lenninirántad és ezért kis szünetet kert magának. Vagy arra vár hogy te írj neki, lehet csak kíváncsi te milyen szívesen folytatnád a beszélgetést.
2022. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő meg azt várta, hogy te írjál.
2022. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ertem, hogy valoszinuleg kiverte... De annyira nehezemre esne azt hinni hogy a baratsag sem erdekli. Ezert is kerdeztem mi mas lehet a hatterben..

Utolso kettonek, en irtam utoljara aznap ejjel, mikor beszeltunk..

2022. febr. 8. 10:53
 8/14 anonim ***** válasza:

"en irtam utoljara aznap ejjel, mikor beszeltunk.."

És? Attól még kezdeményezhettél volna új beszélgetést egy másik nap.

Lehet, hogy tényleg zavarba jött kicsit, hogy túl szexuális lett a beszélgetés, és úgy volt vele, hogy ha majd úgy is keresed, ha nem ciki. Ha nem keresed, akkor meg cikinek tartod.

De sajnos az is lehet, hogy egyáltalán nem érdekled, csak kihasználta a lehetőséget.

Mondjuk, szerintem, ha egy fiút komolyan érdekel valaki, akkor tuti nem azonnal szexchatelni kezd vele.

2022. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Lezártátok azt a beszélgetést, mert 2 hete nem folytatódik. Tehát lehet nyitni a másik felé. Hacsak nem az van tényleg amit először írtam (#5)
2022. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.1-essel értek egyet.
2022. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!