Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális az, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a barátnőm és a barátja összevesznek sokszor a pici dolgok miatt?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Persze,mi is összeszoktunk a barátommal

Én 16éves vagyok,ő 17.

2022. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Hááát... Ha nagyon sokszor van ez, az nem jó jel.:/
2022. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
58%
Szerintem egyértelműen rossz előjel, ha egy pár apró dolgokon is veszekszik. Nem biztos, hogy tartós kapcsolat lesz belőle.
2022. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy négy éve járnak! Idén lesz a barátnőm 19 éves és a barátja húsz!
2022. febr. 15. 16:02
 5/8 A kérdező kommentje:
*20
2022. febr. 15. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Hat nem a legjobb de belefér. Nekem is van ismerősöm, akinek vannak, de inkább egy korszakra volt jellemző, és mostanában már nem szoktak. Ha megviseli őket, akkor viszont gázos. Mármint szégyen vagy nem, de én egyszerűen nem birok veszekedni, és én kapcsolatomban egyáltalán nem férne meg. De vannak olyanok is akiknél még simán elmegy. Szerintem ha aggódsz érte, max kérdezd meg ő hogyan éli meg. Ha nem zavarja akk okés.
2022. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

A lényeg azon ez egy szavadon van, hogy "...pici...".

Idős férfi vagyok és határozottan állítom élettapasztalatom alapján, hogy nézetkülönbségek mindig vannak: házasságban, udvarlás idején, munkahelyen, klubban... Az a lényeg, hogy ezeket a "pici"-ket tudják-e tolerálni, vagy sem. Ha ez túl sűrűn fordul elő, akkor a kis cívódásnak is szakítás a vége.

Ha nagyok a nézetkülönbségek, amiket valamelyik fél már nem tud tolerálni, akkor semmi értelme tovább fenntartani a kapcsolatot.

Meglásd, hogy idővel nekem lesz igazam.

Ffi.

2022. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítőek az ilyen párok.
2022. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!