Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem de nem vagyok már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem vagyok már szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemsokára 2 éve leszünk együtt, és az utóbbi 1 hétben újra előjött bennem az hogy szakitanom kéne mint 3 hónappal ezelőtt csak akkor sikerült valahogy tullepnem rajta. Ezen a héten viszont minden percben mikor a saját gondolataimmal vagyok azt érzem hogy már nem vagyok szerelmes belé és szakitanom kéne, viszont szeretem és nem akarom megbántani és rosszat neki, hisz ő szerelmes és nagyon szeret engem és retteg attól hogy elveszíthet. Régebben mikor egy lányra ránéztem szép volt úgy voltam vele hogy nem érdekel nekem már van valakim viszont mostmár teljesen más szemmel tekintek rájuk, úgy mint akivel egy új kapcsolatot tudnék ki alakítani.

Szerintetek mit tegyek?


F/20



#nők #szerelem #párkapcsolat #szakítás #Már nem vagyok szerelmes
2022. febr. 19. 09:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegeld magadban, hogy melyik opcióval járnál jobban, aztán hozz meg egy döntést.
2022. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy egyszerűen képtelen vagyok meghozni a döntést. Ha szakitasra jut a választásom egyből eszembe jut mi lenne ha, mi lehetett volna ha nem szakitok stb, eszembe jutnak a régi emlékek. De viszont ha meg nem teszem meg akkor azzal őt is hamisan hitegetem és magamat is becsapom. Szóval nemtudom...
2022. febr. 19. 10:06
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom előjött benned, hogy nem csak egy lánnyal akarod megtapasztalni milyen a kapcsolat, hanem többel, ez teljesen normális. Lányoknál is, fiúknál is van ilyen. Ha ezt nézed, akkor szakítani kéne, mert egyre nagyobb lesz a vágy arra hogy mások után kajtass, és inkább szakítás után tedd ezt mint a párod háta mögött.


A másik fele viszont, hogy előbb-utóbb minden kapcsolatban (na jó nem írok ilyet, de a 99%-ukban) elmúlik a szerelem. Marad a szeretet, a tisztelet, a megbecsülés, emlékek stb.

2022. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat

Legtöbb esetben mikor kérdezi hogy van-e valami baj mert látja rajtam hogy már nem vagyok olyan boldog, vagy nem vagyok olyan mint régen akkor én mindig azt válaszolom hogy minden rendben nincs semmi baj, de ezzel mindkettőnket csak áltatom.

2022. febr. 19. 10:52
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd magadban, hogy szeretni akarsz vagy szerelmesnek lenni. Életre szóló döntést úgysem fogsz hozni.
2022. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Rendben, nehéz döntés ez főleg, hogy ez egy 2 éve tartó távkapcsolat, és csak nagyjából 2 hetente találkozunk hétvégente
2022. febr. 19. 13:11
 7/21 NTBS ***** válasza:
74%
Mondd el a párodnak mit érzel. Aztán vagy tudtok rajta változtatni vagy nem.
2022. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem minden kapcsolatban pár év múlva szeretetté nemesedik. Viszont még túl fiatal vagy, hogy ez legyen a célod. Egyébként ismerek olyan 30-as férfit, aki megbanta, hogy az első szerelmét dobta annak idején, mert azóta sem talált hozzá foghatót, 2 évente cserelgeti a barátnőit.


De tényleg nagyon fiatal vagy, ne ragadj bele ebbe az állapotba.

2022. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tehát mit javasolsz?
2022. febr. 19. 14:41
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon izgalmas az újdonság varázsa, viszont mindegyik kb 1-2 évig tart, utána már csökken az a nagyon erős szenvedély és átveszi a helyét a szeretet.


Gondold át azt, hogy mik azok az értékek a barátnődben, amik miatt érdemes vele maradni. Az nem elég, hogy ő nagyon szerelmes és nem akar elveszíteni, mert az az ő dolga, csak rá tartozik. Azt kell eldöntened, hogy TE miért akarnál vele maradni. Ha vannak ilyenek, pl. olyan szórakoztató, ami ritkán fordul elő/ olyan jók vele a közös élmények, ami ritka/ olyan okos, amit nem sok lánynál látni/ annyira jó a szex, hogy vétek lenne elengedni, akkor próbáld meg ezeket a gondolatokat erősíteni. De ha már nem találsz olyan erős indokot, akkor ereszd el, neki is jobb lesz még most, ha elengeded és tud találni mást. Az időtöket sosem szabad vesztegetni.

2022. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!