Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nektek van olyan fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek van olyan fiú barátotok, akivel mindent megosztotok, ha valami vicceset láttok, stb, akkor is, ha van pasitok?

Figyelt kérdés

Igen, ebben a helyzetben én vagyok a lány fiúja, a szülei tiltják, hogy beszéljünk, egyéb dolgok miatt, de ritkán mindig beszélünk, és mindig mondja, hogy bejövök neki, aggódik miattam, szeret stb. és mondta, hogy amíg otthon él, nem akar sokat beszélni, mert tart attól, hogy lebukik, de az egyetem még 2 év neki..

De ugye a haverjaival beszélhet, mert őket a szülei ismerik. Én valamivel idősebb vagyok a lánynál, de a lány is már 18, miattam elvették tőle a telefonját 1 évre, most visszakapta, párszor mikor kiderült, hogy beszélünk, büntetést kapott miattam, másik városban él, elég messze tőlem, alig engedik el bárhová is egyedül.


2022. márc. 1. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem normális, amit a szülők csinálnak. Valahogy próbáld megkedveltetni magad velük, különben ennek a kapcsolatnak nem sok jövője lesz, ha a lányt meg ilyen szinten kontrollálják.
2022. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem ezt csinálnák, abban a pillanatban költöznék el...

Ez tényleg nem normális, fiatalabb korban sem igen, nemhogy 18 évesen..

2022. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a bajuk, hogy ő 17 volt mikor megismert, én 23, mondta hogy elege van, de nem tud sokmindent csinálni, mert a szülők támogatják az egyetemét.
2022. márc. 1. 16:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen áron ne. Mennyen dolgozni, halasszon, mindent meg lehet oldani önerőből is, nyilván így kényelmesebb, na de ezt elviselni.

Mindegy is, ha nem kezd ezzel semmi az ellen nem tudsz mit tenni, neki kell megoldani. Na meg honnan tudod, hogy nem kamuzik? Mármint messziről jött ember azt mond amit akar..

2022. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog, de nem lehetne csinálni egy kamu Facebook profilt vagy neked, másik névvel, vagy neki egy másikat, és azon keresztül tartani a kapcsolatot? Hogy legalább beszélni tudjatok. Csak nem kérdezik meg minden egyes emberről, hogy ez ki.

Meg egyáltalán honnan tudják, kivel beszélget? Tudják a lány jelszavát?

2022. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az anyja ujjlenyomatát is hozzá adták a telefonjához mikor kiderült hogy beszélünk. Az anyja úgy fogja fel a dolgokat, hogy először karrier, utána párkapcsolat, az anyja is 30 évesen szült, ő 48, az apja pedig 60. Nézegeti a telefont. Mostanában az unokatestvére odakoltozott, rá lett bízva hogy figyelje a lányt, hogy kivel beszél, mert hasonló a haveri körük..
2022. márc. 1. 18:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon beteges, hogy ilyen ellenőrzés alatt tartják szegény lányt. Így tényleg nem tudsz sokat tenni, esetleg azt, hogy megvárod, míg elvégzi az egyetemet, utána elmegy dolgozni és akkor már nincs szüksége a szülei pénzére, így már semmi sem kényszerítí őt arra, hogy velük maradjon. Te is addig próbálj minél több pénzt félretenni, gyűjtsetek egy kis lakásra, ahol ketten meg tudtok élni. Ehhez viszont nagyon sokat kell dolgoznotok, de ha igazán szeretitek egymást, akkor meg tudjátok valósítani.
2022. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alapkérdésre válaszolva: Nekem van olyan lány barátom, akivel évek óta jóban vagyunk. Természetesen akkor is, ha közben kapcsolatban van.


"az egyetem még 2 év neki.." - Mondjuk menj érte az egyetemhez, hogy tudjatok találkozni.

2022. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a hét legjobb kamukérdése... Ezt már kérdezted egyszer (nem véletlenül nem merted ugyanúgy kiírni a kérdést), akkor is fura volt, de mostanra már végképp.
2022. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, a csaj 18 éves, nagykorú, el tudja dönteni, hogy mi a fontos számára, te vagy az, hogy a szülei finanszírozzák az egyetemét.


Szerintem ezt tisztázzad vele, és a csaj prioritásainak megfelelően viselkedj te is, mert így elég egyoldalú a kapcsolat részedről.

2022. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!