Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon gáz helyzet.Kérdeznék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz helyzet.Kérdeznék?

Figyelt kérdés
Fiatal biszex vagyok, és lebuktam a szüleim előtt ahogy szexelek a barátommal, az a ciki, hogy előtte nem is tudták, hogy biszex vagyok, most nagyon haragudnak rám, mit gondoltok??
2022. márc. 30. 16:50
1 2
 1/11 Pomazi73 ***** válasza:
74%
Majd elmúlik. Vagy beszélj velük. Az sokat segít
2022. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De te bele tudsz gondolni, hogy azt hiszik hetero vagyok és ott látnak egy másik fiúval?
2022. márc. 30. 17:15
 3/11 Pomazi73 ***** válasza:
92%
Igen bele tudok gondolni. És abba is, hogy a gyerekük vagy. Így legyen bármilyen beállítottságú a szexuális vonzalmad akkor is az maradsz
2022. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Hacsak ki nem tagadják szegény gyereket.
2022. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
5# Gondolom sokkal boldogabb leszel, ha kitagadják.
2022. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Az egész világ lenne boldogabb.

Undorito. Lásd lia thomas botrányt

2022. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Lia Thomas transz, te teljesen hülye. Mi köze neki a melegekhez?
2022. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
4-es vagyok. Egyáltalán nem támogatom azt hogy a szülők kitagadják a gyereküket egy olyan dolog miatt amin ő nem tud változtatni. Nem én írtam a 6-os választ.
2022. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
69%
Próbálj meg beszélni velük erről mást nagyon nem tudsz csinálni, ha emiatt haragszanak a saját gyerekükre az az ő szegénységi bizonyítványuk
2022. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Majd megbékélnek. A gyerekük vagy és ezen semmi nem változtat. Alapvetően szerintem egy szülőnek az is sokk, mikor ellenkező neművel látja szexelni a gyerekét. Ráadásul fiatal is vagy.

Nekem alapvetően jó a kapcsolatom anyukámmal, de mikor elmondtam neki, hogy már nem vagyok szűz (egy tartós kapcsolatban, ami azóta már 7 éve tart) teljesen összetört, hogy a kislánya felnőtt. 18 évesen.

Szóval ez alapvetően lehet trauma, ehhez meg hozzájön az, hogy nem tudtak a gyerekük szexuális orientációjáról. Idővel feldolgozzák.

2022. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!