Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kicsi az esély arra hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi az esély arra hogy ha nem is örökké de sokáig együtt maradj azzal akivel van a legelső kapcsolatod?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

nekem 4 hónapig tartott és akár most is tartana, ha nem egy álomvilágban élt volna a csaj :/


az első szerelem nagyon vegyes dolog, az tuti hogy sokáig nem felejted, de hogy sokáig tartson...

2022. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nekem 4 és fél évig tartott az első kapcsolatom. Kb a középiskola ideje alatt tartott, meg kicsivel előtte amikor megismerkedtünk.
2022. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5+fél évig tartott, az elején minden jó volt, a közepe fele viszont nagyon megváltozott az exem, küzdöttem még, de elengedtem végül.


Anyukámnak apukám volt az első barátja, soha nem volt senki más az életében, sajnos apukám meghalt, azóta is egyedül van anyukám. 30 évig voltak együtt :)


De pl. tesóm fél évig se volt az első barátnője mellett. Szerintem ezeket kompromisszum, tisztelet, szeretet befolyásolja inkább, nem az, hogy "az első mindig..."

2022. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első 7 hónap volt és ez is volt a leghosszabb. De ismerek egy csajt, nagyon jó bőr roma lány, de a második pasija el is vette feleségül, már gyereke is van...igaz nem az első, de a mai világban ez is csoda.
2022. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyetlen ilyen párt tudok a szüleim ismeretségi köréből, de ők is egyszer szakítottak és kipróbálták mással, aztán újra összejöttek.


Ha nekem együtt kellett volna maradnom az első barátnőmmel, már pszichiátrián lennék valszeg. 'xD


Szerintem azért van ez, mert tizenévesként teljesen mást keresel egy másik emberben, mint felnőttként. Engem teljesen más típusú lányok vonzottak tizenévesen, mint most 27 évesen. Külsőre és belsőre is teljesen mások. Visszagondolva a legelső barátnőmre, nem is értem már, hogy miért tetszett. Bezzeg ott volt egy osztálytársa, akit akkor észre sem vettem, most pedig bármit megadnék, hogy az exem helyett inkább vele jöttem volna össze. :D Szóval vicces.

2022. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömék 11-12 éve vannak együtt 14-15 éves koruk óta. A baráti körömben elég jellemző. Egyik barátnőm 17 éves kora óta, most házasodnak. Másiknak 20 évesen lett először valakije, 3 éve tart. Nekem 17 éves koromtól 7 éve.
2022. ápr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen amúgy
2022. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy sokáig együtt maradj az első pároddal, lehetséges, mivel a legtöbben eléggé kapaszkodnak az első kapcsolatukba, és tapasztalatlanok ahhoz, hogy belássák, hogy jobb lenne külön válni. Persze, ez csak akkor igaz, ha még mindkét fél tapasztalatlan. Aztán szerintem 2-3. kapcsolat már simán kitarthat örökké, feltéve, hogy elég érett vagy ahhoz, hogy tanulj az elsőből. Talán azért se az első a nyerő, mivel a legtöbben olyankor még bizonytalanok, esetleg nem tudnak mindent nyíltan megbeszélni, és csak akkor jönnek rá, hogy nem egymásnak valók, mikor feloldódnak a gátlások.
2022. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, ha valaki együtt marad élete végéig az első szerelmével, én ismerek ilyet mondjuk.
2022. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 after stroke ***** válasza:
100%
Tetszik, vagy sem, a szeremet is tanulni kell. Megszerezni könnyű valakit, megtartani nehezebb. Nagyon ritka az a pár, aki egymás mellett, egymás hibáit elnézve kibírja a tanulóéveket.
2022. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!