Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért a meleg férfiaknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a meleg férfiaknak jövök be?

Figyelt kérdés
Nincs bajom a melegekkel véletlenül se vegye ezt a kérdést senki se sértésnek csak furcsálom hogy bejövök nekik. Egyszer egyetemi buliba voltam és láttam hogy egy csávó nagyon néz engem. Aztán kihívott beszélgetni. Beszélgettünk, megkérdezte meleg vagyok e mondtam neki hogy nem. Utánna mondta hogy ő az. Utánna már nagyon nem is láttam. De messengeren is írtak már rám férfiak hogy milyen jóképű vagyok meg az egyik már találkozni is akart velem és a nemi szervét is elküldte. Érdekes csajok nem szoktak csak úgy leszólítani buliba hogy akarnának tőlem vmit. Jó messengeren volt hogy írtak már rám olyan szándékkal de nem jellemző. Inkább a meleg férfiaknak jövök be. Ennek mi lehet az oka? Rólam csak annyit hogy 21/F vagyok egyetemista, kicsit félénkebb természetű és emiatt a viselkedésem is furcsa picit. Nektek mi a véleményetek a kérdésemről?

2022. ápr. 9. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Biztos a férfiakkal szemezzel, vagy úgy nézel ki mint a melegek
2022. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy mivel félénkebb vagy, ezért nem közeledsz annyira nőkhöz, és ezt a pasik úgy értelmezik, hogy meleg vagy.
2022. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyan ez a helyzet, mint veled. Én mindenkit hasonlóan kezelek, szóval ha valakit bírok, akkor azt kimondom neki vagy csak úgy bánok az illetővel, de ez leginkább a meleg embereknek jön be. A lányok (nem mind) engem elengednek, amit nem értek miért, miközben megmondták sokan, hogy velem jó beszélni és remek társaság vagyok minden helyzetben.🤔
2022. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

A helyzet az, hogy a nagyon kedves, nagyon aranyos, feltűnően barátságos férfiakat álltalában melegnek nézik, és annak hiszik.

Ez szerencsére nem mindig van így. Én egy régebbi munkahelyemen a férfi munkatársaimat a következő megszólításokkal illettem:

Husikám, nyuszikám, csillagom, tökikém, meg ehhez hasonlóak.

Hallottam a hátam mögött, hogy mindíg pusmognak

Egyszer aztán, ebédet hozott be az igen dekoratív párocskám, és teljesen le voltak döbbenve.

Mintha hideg zuhany alá álltak volna.

2022. ápr. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ouhh és még értelmes is vagy. Kevesen gondolják így, de egy melegnek egy hetero barát (szimpla barát) nagy kincs. Ilyen tekintetben mondjuk furcsállom, hogy nem folytatódnak tovább ezek a beszélgetések ez inkább azt mutatja, hogy az illetőnek csak "arra" kellettél volna, ha meleg is lennél, nem normális ismerkedésre.
2022. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hgwell ***** válasza:
0%

Változz meg! Húzz egy szexi tangabugyit vagy tegyél a tökhöz a nadrágba még 2 zoknit, hogy lássák van ott valami és fújd fel magad mint egy pulyka aztan mosolyogj a lányokra.

Feltétlenül ki kell lépned abból az állapotból amiben vagy gyilkos ösztöneid lesznek amit majd nem birsz uralni (pl. Mosollyal szerzel egy lányt akit sírva lassan darabolsz fel).

Ha tovabb tartod az allapotod es elég erős leszel akkor megölöd magad vagy így vagy úgy de lehetsz öngyilkos is vagy tömegmészárló. Te választod meg a színt és formalitást!

2022. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!