Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mostmár komolyan mondom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár komolyan mondom elegem van ebből. Miért mindig ilyenkor történnek a kísértések? 18.f

Figyelt kérdés

A Barátnőmmel összejöttünk már kb féléve előtte nem volt semmilyen komoly kapcsolatom csak egy két kaland de annak is mindig én voltam a kezdeményezője.

Na de itt jön a csavar.

Mióta összejöttem vele egyre több kísértés ér engem a megcsalásra mert mióta összejöttünk és ha a baráti körömmel megyek buliba mostanában mindig belebotlok legalább 2 de 1-be minimum aki odajön hozzám részegen, hogy táncoljunk.

Mielőtt összejöttem vele ez soha nem volt mindig ha valami volt is azt én kezdeményeztem.

Most meg én nyilván direkt nem kezdeményezek és nekem kell őket elhajtani.

Ami azért is idegesítő nekem kicsit mert oké, hogy barátnőm de ezek amúgy nagyon jó csajok voltak, hogyha nem lenne barátnőm simán vittem volna mindegyiket akik így mostanában kezdeményeztek felém bulikban.


2022. ápr. 17. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Mert előtte egy görcs voltál, most meg már laza vagy, hiszen tudod, hogy otthon van a fix p@nci.

Az lenne a korrekt, ha szakítanál, mert ez egy okádék viselkedés.

2022. ápr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elsővel értek egyet.
2022. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Es majd evekkel kesobb ha a fix baratnovel megromlik a viszony es szetmentek, banni fogod,hogy nem volt meg azaz 1-2 plusz csaj. ...en igy jartam. Akkoriban olyan csajok dorgoloztek oda,hogy visszagondolva is elcsoppenek.
jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!