Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jól tettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés

Tegnap összekaptam az asszonnyal, és felvetettem neki,hogy néha ő is kezdeményezhetné a szexet.


Igen tudom,ez a férfiak dolga,de úgy vagyok vele ha mindig én kezdeményezek,akkor azt érzem hogy csak én akarom igazán a szexet,ő meg nem,csak belemegy mert a párom. Rosszul gondolom? Nálatok hogy megy ez?



2022. ápr. 21. 08:10
A kérdező szavazást indított:
Fiú vagyok: És mindig én kezdeményeztem.
Lány vagyok: Én is szoktam kezdeményezni
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy hatalmas tévedés, hogy a férfinek kell kezdeményezni mindig. Nálunk nagyon vegyes, hogy mikor ki kezdeményez.
2022. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Aszondja az asszonnyal 😂

Azt hittem a felnőtt kategóriában vagyok hirtelen és valami proli írta ki a kérdést xd


Meg hogy értelmesen is hozzászóljak: mi mindketten kezdeményezünk, mikor kinek van jobban kedve.

2022. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk inkább én szoktam kezdeményezni, de van olyan, hogy a feleségem lehúzza a bugyiját, elindul a hálószoba felé, visszanéz csábosan a válla felett a meztelen popsijával, én meg utánavetem magam a hálóba

F52/N32

2022. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs azzal gond, hogy jelezted felé ezt az igényed. Párom is volt, hogy mondta nekem, hogy jól esne, ha én is kezdeményeznék. Igazat adtam neki, és változtattam.


Nem azért nem kezdeményeztem egyébként, mert ne szeretném vagy ne akarnám, csak én jobban szeretem ha a másik fél a dominánsabb. De megértem, hogy férfiak is vágynak arra, hogy nyissanak feléjük, és úgymond ne mindig nekik kelljen kopogtatniuk. Szóval tök érthető és normális elvárás/ kérés ez tőled.


22/L

2022. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az eddigi 5 kapcsolatom során egyszer sem tapasztaltam azt, hogy a barátnőim kezdeményeztek volna aktívan. Ők passzívan "kezdeményeztek". Tehát felkínálták magukat, azért hogy engem kezdeményezésre késztessenek. A lányok úgy kezdeményeznek, hogy jól néznek ki, illatosak, vonzóak.
2022. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

asszonnyal :D

lehet vagy 10 éves

2022. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4es. Igazad volt. Én is megemlítettem neki,és azt mondta hogy ő is fog kezdeményezni többet.


Janés kort nem írtam 26f.

2022. ápr. 22. 06:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!