Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem a barátnőm nagyon De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőm nagyon De annyira rossz? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem

Ő 19 éves Én 22.

De annyira rosszul érzem magam a kapcsolatban.

Nem akar szexelni soha és nem mondja meg hogy mi az oka. Amikor szexelunk 1hónapban kb 1x akkor is szar az egész.

Hiába kérdezem hogy csinaljuk hogy a jo neki semmit nem mond.

Ráadásul semmit nem tesz értem, 2éve vagyunk együtt 1x jött hozzám bemutatkozni a szüleimnek azóta nem.

Elvárja Tőlem hogy minden nap menjek munka után de ő egy lépést nem menne miattam.

Meg hogy mindent Én vegyek neki mert hogy dolgozok, amikor meg neki van egy kis pénze akkor 50forintos csokit nem venne nekem csak veszekedéssel (erre volt is példa).

Amikor meg megjegyzej valamit hogy ez nem tetszik vagy igy nem jo akkor is leharapja a fejem meg elkezd ordibalni. Plussz még verekszik is. Egyszer gyomorszajon rugott az fajt elegge es mergembe rálöktem az ágyra azóta idegbeteg állatnak vagyok elkönyvelve.

Úgyhogy tanácstalan vagyok nagyon.

Szakítani meg nem tudok mert szeretem. Valaki valamilyen tanács?



2022. ápr. 26. 09:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem kapcsolat, csak kihasznál. Nem értem, hogy tudsz szeretni valakit, aki úgy bánik veled mint a lábtörlővel.
2022. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem szereted, ebben nincs mit szeretni. Egy hányadék az egész "kapcsolat". Vagy függsz tőle, vagy annyira alacsony az önbizalmad, hogy azt hiszed nincs jobb nála.


Legkésőbb az ágyas jelenet után szakítani kellett volna, de az is már éveket csúszott volna. Féregség ahogy viselkedik veled és nem fog változni, szakíts.


Támaszkodj barátokra, találd meg újra önmagad, növeld az önbizalmad. Ne ugorj bele új kapcsolatba, míg ezt nem dolgoztad fel normálisan.

2022. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Én se értem,hogy szereted. Ha az elején más volt, az oké. Ahogy akkor szeretted. De megváltozott.

Hogy tudsz vele kenni, amikor ő már nem is szeret? Mert akkor nem így viselkedne.


Mit szeretsz benne?

2022. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nincs alacsony önbizalmam.

Nemtudom megmondani hogy mit szeretek benne.. egyszeruen beleszerettem es az még nem mult el igy 2ev után sem.

És tudom hogy rossz és hogy nem egézséges kapcsolat..

De nem tudom magamnak megmondani hogy ne szeressem….

Próbálom..

2022. ápr. 26. 10:23
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Áh, nem tudod megmondani hogy mit szeretsz benne. Akkor semmit. Csak azt hiszed.


Találsz nála jobbat is, a mai világban már van rá opció,hog kilépj ebből a kapcsolatból. Élj vele

2022. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ha szerintetej csak kihasznal akkor nem ertem miert szomoru ha nemtudok menni a munka miatt vagy akármi miatt.

Sir hogy maradjak vagy hogy mar nem mentem egy ideje stb..

Nem értem ezt komolyan..

De lehet azlesz a legjobb hogy a veget vetunk ennek.

Már próbáltam vele errol beszelni.

Hogy nem egezseges a viselkedese meg hogy a szexnelkuli kapcsolat sem..

Ha szexelunk ritkan akkor is 1pozba lehet.. az alap én felul o alul es hogy ez nem jo. Én sokszor probaltam beszelni vele.

Az a valasza ra hogy akkor szakitsunk mert o nem fog valtoztatni miattam.

2022. ápr. 26. 10:34
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szerintetek csak kihasznal"


"Az a valasza ra hogy akkor szakitsunk mert o nem fog valtoztatni miattam."


Itt a válasz mennyire szeret téged, mennyire érdekled.

2022. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jó..

De hogy miért ilyen nehez elengednem nemtudom..

És erre valami tippet?

Amikor volt baratnoimmel szakitottam konnyu volt, mar nem szerettem oket. Csak megmondtam es kesz.

Most ebben a helyzetben hogy csinaljam? Nekem is szar lesz

2022. ápr. 26. 10:44
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert most biztos nagyon jó, nagyon boldog lehetsz.:)
2022. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Azért szomorú ha nem mész, mert saját magát sajnálja. Téged behelyezett a töketlen balek szerepébe, aki csettintésre ugrik neki és mindent ezüsttálcán rak elé, és ha nem mész, akkor ugye nincs ott a lábtörlője, az a baja. És azért sír, hogy érzelmileg zsarolhasson és manipulálhasson.
2022. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!