Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon miért csinálja ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálja ezt velem? 17l

Figyelt kérdés

Van egy srác aki külsőre nekem bejön úgy minden téren, viszont a személyisége annyira nem tetszik már (nem részletezem).


A lényeg annyi hogy jóba vagyok az anyjával is és tudom hogy tetszek neki, ennek hangot is adott mert egyszer konkrétan rám írt ("én úgy meg dugnálak") szöveggel....ezután letiltottam.


De előben ugyan úgy találkoztunk egy buliban, pont rossz passzban voltam mert az akkori barátom veszekedett velem, és el kezdett mindenhol fogdosni majd le smárolt többször is...nem tudom miért hagytam...el hoztak a buliról mert már részeg voltam és akart be vinni a szobájába, tehát miatta csaltam meg a pasimat.


Utána megint találkoztunk egy helyen és megint meg csókolt...e közben szakítottam a pasimmal, szóval gondoltam velem össze jönne, randiztunk lényegében véletlenül (pont egy helyen voltunk) ettünk-ittunk közösen de SEMMI..nem csinálta azt mint régen, nem nyomult, pedig most lehetett volna esélye, hívtam hogy menjünk edzeni közösen azt mondta jó, de nem beszél velem azóta semmit.


Ha meglátom egyszerre utálom meg bírom is, de nem szeretem vagy hasonló...meg igy a randi alatt is csak "kellette magát"


Miért csinálja ezt velem?


2022. ápr. 27. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már ott elakadtam, hogy az anyja meg akar dugni.
2022. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és úgy viselkedik mintha semmi nem történt volna köztünk azóta.
2022. ápr. 27. 16:57
 3/16 A kérdező kommentje:
Szöveg értés *?
2022. ápr. 27. 17:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Röviden-tömören, azért csinálja ezt, mert hagyod neki.
2022. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Foglalt voltál így kihívásnak tekintett. Most hogy szabad vagy nem vagy érdekes.
2022. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szöveg értés *?"


Az helyesen szövegértés. Ami pont annyira megy neked, mint a helyesírás. Idehánysz egy zagyvalékot, mi meg értsük meg. Gratulálok! 👏👏👏👏

2022. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Te egy ócska ember vagy kérdező.
2022. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az előző válaszolóval.
2022. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Rib-ancként kezel és annak néz, amit te hagysz neki. Tehát így kezel továbbra is, nyilván nem fog változni semmilyen módon.


Mivel nem tudsz nemet mondani, kihasználja. Ha nem engednéd neki, egy idő után megunná és azzal kavarna, aki hagyná hogy rib-ancnak nézzék. Ennyi a lényeg.

2022. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem csak dugtok néha napján??
2022. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!