Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme a szünetnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a szünetnek?

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hol kezdjem a mi tortenetunket. 1 eve ismerem ezt a sracot. Kozel 6 honapig abban az illuzioban eltem, hogy a vilag legjobb kapcsolataban volt reszem. Viszont az utolso honapban olyan dolgokat tudtam meg, amikre egyáltalán nem szamitottam. A baratom honapokig a hatam mogott talalkozgatott mas lanyokkal, akik allitolag csak a baratai voltak. Azt mondta azert titkolta, mert mindigis feltekenykedtem es tudta, hogy csak aggodnek stb. Ezt nagyon szegyellem leirni, de mas nokrol talaltam kepeket a telefonjaban. Egyaltalan nem erzem mar azt, hogy szeretne annak ellenere hogy folyton ezt mondogatja. Amikor megtudtam ezeket a dolgokat en azonnal szakitani akartam vele. O eljatszotta a hattyuk halalat, konyorgot hogy ne. Szunetet kert pontosan 3 hete, hogy o meg fog valtozni. En belementem, de mai napig tudom hogy ebbol nem lesz semmi. Az elejen keresett, irogatott, de ez mara megvaltozott. Letiltottam mindenhol, viszont meg ugyis megtalalt. Szeretne talalkozni. Mi tevo legyek?
2022. máj. 12. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Minek kellett a szünet? A változást csak akkor látod rajta, ha együtt vagytok.
2022. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, ez igy van. Nem magyarazta el bovebben.
2022. máj. 12. 19:20
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
NIncs. A Szünet azt jelenti, hogy vége, csak nem meritek kimondani.
2022. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem semmi értelme a szünetnek. Ha valami nem működik egy kapcsolatban, akkor azt meg kell beszélni. Ha pedig azért kell a szünet, hogy az egyik fél megbocsájtson a másiknak, az már rég rossz. Szerintem hagyd őt, hazudott neked és az is lehet, hogy megcsalt. A bizalom törékeny dolog, és kötve hiszem, hogy ezek után képes lennél teljesen bízni benne (amit abszolút megértek). Így viszont sosem leszel boldog, ha valaki olyannal vagy, akiben nem tudsz megbízni.
2022. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Szünetet az kér, aki szakítani akar de fél hogy megbánná mert nem találna mást, vagy mégis hiányozna neki az illető. Közben bepróbálkozik minden jöttment cs*vesnél mert ennyi telik ki tőle. Csak akkor akarja folytatni ha nem talál hirtelen mást :)
2022. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme, sőt, káros. Nagyon rosszat tesz az önbecsülésednek.

A srác szépen átvert téged, és egy rakás csajjal kavart a hátad mögött, ill. eleve nincs meg a bizalom.

Ezt úgy lehetett volna rendezni, hogy mindent bevall, megbánja, téged választ, te megbocsátasz neki, és ő minden más csajjal megszakítja azonnal a kapcsolatot, és eskü, hogy soha többet. De ebben se hinnék nagyon, mert kutyából nem nagyon lesz szalonna, szóval csak elméleti szinten.


A helyedben lezárnám a dolgot, megmondanám, hogy bocsi, de átgondoltam magam, én ennél értékesebb vagyok, és ezt velem nem lehet eljátszani. Itt a te cuccod, kérem az enyémet, és felejtsük el egymást. Ha hattyú halálázik, akkor mond meg neki, hogy semmi baj, biztos talál egy lányt, aki megvigasztalja.

Ne hagyd, hogy így manipuláljon!

Ha lenne már gyereketek, meg nem tudom, akkor megérteném az agyalást, de így...

2022. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Senkit sem lehet megváltoztatni.

Éretlen, ilyen a természete. Minden nőt meg fog csalni.

A szünet arra van, hogy ha nem talál jobbat, akkor legyen talonban valaki, míg lesz.

Csajozott, és csajozni is fog.

2022. máj. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
hülyített, most is hülyít, ezután is hülyítene - ha hagyod
2022. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat. Talalkoztam vele es azota is csak ra tudok gondolni. Jol ereztem magam vele, de folyton a multon gondolkodtam. El is mondtam neki, hogy ez nekem nem fog menni, akarmennyit valtozik.. O azt mondta ad nekem idot es amikor jonak erzem ezt az ujrakezdest, szoljak neki. O allitolag nagyon szeret engem es nem akar mast, csak engem. Ennek ellenere beavatta azt a lany baratnojet abba is, hogy szakitottunk, utana meglatogatott stb. En ugy erzem neki nem sok koze van ehhez a tortentek utan, de lehet csak a sok multbeli fajdalom miatt nem tartom helyesnek ezt. Nagyon felek, hogy sosem lesz ez jobb es nem fogom tudni elfelejteni.
2022. máj. 16. 13:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez van. Szerintem mondd meg, hogy nem kell idő. Ezzel lezárod az egészet, és kész. Eddig mondjuk, úgy tűnt, hogy ő kért időt, de ezek szerint azt adja be, hogy "neked akar adni", hát... őszinteséget adott volna a kezdetektől fogva. Ha tudja, hogy milyen vagy, pont azért nem kellene titkolóznia. Vagy elfogad, és alkalmazkodik felvállalva, hogy ő milyen, vagy eleve nem kezdeni. De sok sebből vérzik ez a dráma.
2022. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!