Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy fejezzem ki jobban az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fejezzem ki jobban az érzéseim?

Figyelt kérdés
Barátom elég érzelmes, én viszont fele annyira se. Örülnék ha jobban kitudnám fejezni az érzelmeim, mert ott vannak csak ezeket nem tudom lekommunikálni neki. Sokszor érzéketlen is vagyok. Ritkán jön rám hogy őszintén leírjam a gondolataim, vagy amit érzek. A negatív dolgokat könnyű, nem szoktam hazudni. Viszont ha kedveskedni kell vagy épp romantikus téma/légkör van, azt nem tudom kezelni. Beszéltünk erről, tudja meg minden. Őt lehet nem zavarja, legalábbis nem közölte, de én szeretném ugyanúgy visszaadni neki minden kínos érzés nélkül. Első kapcsolatom ezért nem jön hogy kéne viselkednem. Valahol el kéne kezdenem, de nem tiszta hol.
2022. máj. 15. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
11%
Te vagy legjobb barátnő...maradj ilyen a "csöndes" csaj a legjobb.
2022. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, ne mesterkélten. Ha valami nincs, akkor ne játszd meg, magadnak se hazudd, és őt se csapd be.


Ha viszont vannak, de arról van szó, hogy nehezen fejezed ki, az egy másik kérdés. Erről nem nagyon lehet egy hozzászólásban válaszolni.

Első körben mondd meg neki, hogy ez neked nehézséséget okoz, de szeretnéd, ha jobban menne, bátran kérj tőle segítséget, hogy ő mit hogy szeretne, mire van igénye, miből érzi, hogy szereted.

A duma kevés, cselekedni is kell. dolgozz azon, hogy változz, hogy jobban kifejezd magad akár szóban is. Ez most lehet, hogy ellentmondásosan hangzik, de úgy értem, hogy ha nehezen mondod ki az érzéseidet, kevés a duma, hogy magyarázkodj, hogy neked ez nem megy, meg egyéb rizsa, dolgozz azon, hogy megnyílj. Mindenkinek vannak kihívásai, amin dolgoznia kell. Rajta

2022. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!