Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit mondjak telefonba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak telefonba a szerelmemnek ha éppen ott tudunk csak beszélni? Milyen szépeket? Ti minek örültök srácok? Milyen szép szavakat mondjak?

Figyelt kérdés
Pl, édesem, szerelmem, kincsem. Még mik vannak? Milyen szép becézések amit srácnak lehet mondani lányként.
2022. máj. 18. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit élőben is mondanál.
2022. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Azt mondd, amit amúgy is mondani szoktál.

Amúgy én még macimnak, kicsimnek, picimnek, életemnek, egyetlenemnek, babamnak stb stb szoktam becézni a páromat :)

2022. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyén olyan, mint élőben, ennyi a lényeg.
2022. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Huh örülök hogy én nem használok ilyen átlagos szavakat. Szerintem egy egyéni becenév többet ér mint ezek az agyon használt nevek.
2022. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
#4 én imádom ilyen "agyon használt néven" hívni a párom... nekem ettől még ugyanúgy különleges :D
2022. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!