Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel távkapcsolatban élünk. Jelenleg nincs annyi pénze, hogy ideutazzon hétvégén, ezért mondtam neki, hogy kifizetem a jegyét. Viszont ebbe nem akart belemenni, mert szerinte már így is sokat költöttem rá (ami egyébként részben igaz) és azt mondta, hogy akkor inkább nem jönne.

Elfogadom és tisztelem benne, hogy egyenlő mértékben szeretne velem költekezni, emiatt pedig nem akarja, hogy én vegyem meg a jegyét, de mégis azt érzem, hogy ez nem lehetne akkora gond, ha igazán szeretne, illetve hogy ennek ellenére is jönne, ha annyira szeretne.

Ti mit gondoltok erről?



2022. máj. 25. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak jobb lenne ha találkoznátok. Max majd legközelebb ő fizet neked valamit. Hány évesek vagytok?
2022. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő 17, én 19 vagyok. A probléma megoldódott, csak az a kérdés, hogy vajon tényleg szeret-e annyira, amennyire mondja, ha emiatt lehet el se jött volna.
2022. máj. 25. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem tudhatjuk, de szerintem csak udvarias akart lenni.
2022. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár évvel idősebbek vagyunk, de mivel én egyetemre járok, a párom meg dolgozik, így neki van tényleges keresete. Magamat ellátom meg adok a közösbe, de ha kitalál valami programot, akkor bosszant, hogy neki kell fizetnie, pedig egy elég régi kapcsolatról van szó, ahol neki nem gond ez egyáltalán.

Simán lehet, hogy a barátnődet is zavarja a dolog, pláne ha még friss a kapcsolat.

2022. máj. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész te hozzá? Akkor te fizeted a saját jegyed, így ő sem érzi magát rosszul.
2022. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ebben ugye benne van a női egoizmus ami nem feltétlenül rossz és szerintem is tiszteld ez miatt mert nagyon sok nő csak a bankkártyát látja a férfiben

Gondolom ez csak egy egyszeri eset volt tehát szerintem nem kell azt gondolnod hogy nem szeret csak neki is van egója és nem szeretné azt érezni hogy rá van szorulva a pénzedre:)

2022. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!