Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pasik mit szólnátok ha két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mit szólnátok ha két csaj összeverekedne értetek?

Figyelt kérdés

És benne lennétek e abban hogy a győztessel maradtok?

Belemennétek e egy ilyen fogadásba mondjuk a barátnőtök vs a szeretőtök között?

Ha igen kinek szurkolnátok, illetve ha van szeretői viszonyotok szerintetek a valóságban ki gyözne?

Korotokat is írjátok meg ha nem titok.



2022. máj. 28. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Számomra ez képtelenség, mert ha barátnőm van, akkor nem lesz mellette senki, akire féltékeny lehetne, abszurd az ilyen dolog. 100000-ből talán 1 ilyen eset van, de az is csak a értelmetlenebb embereknél.
2022. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Egyik se kéne.

Ez szerintem már a legalja, amikor két nő egymást tépi egy fickó (vagy bármi más) miatt.

Képzelem micsoda életem lehetne bármelyik mellett is.

Halál gáz, amikor azon kell aggódni, hogy a csajom hány pofont oszt ki egy haveri összejövetelen vagy bármilyen más társasági eseményen, csak mert ő azt hitte...

2022. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyik sem kéne. Utálom az erőszakos nőket. Ha meg mindezt ráadásul egy pasiért teszi, akkor még primitív is, és azt sem túlzottan kedvelem.
2022. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Hagynám mindkettőt, ha verekszenek. De ha választanom kéne akkor sem a nyertest választanám, hanem amelyik jobban tetszik.
2022. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt hagynám. Aki ennyire primitív, hogy ilyenért verekszik, az nem kell nekem, nézhet ki bárhogy.
2022. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress inkább valami értelmesebb lányt. És hagyd a p1csába mindkettőt.

19/L

2022. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
A verekedésben valószínűleg az erősebb győzne. De nem feltétlenül az, amelyikük nekem tetszene. Számomra fontosabbak a belső értékek, illetve azért a külső is. És persze nem árt az a bizonyos szikra sem. A győztesben meg nem biztos, hogy megvannak ezek. Szóval nekem nem kéne az ilyesmi sz@rakodás, nem nagyon tudom értékelni.
2022. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettőt megdugnám, ha 15 év körüli lennék. A barátnőket is egymás ellen hangolnám, féltékennyé tenném őket, és végül minddel lefeküdnék. Az más kérdés, hogy egyikkel sem bútoroznék össze, mert engem is megvernének.
2023. febr. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!