Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel 3 éve vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt találkozunk minden nap, sokszor nálam is alszik, de még nem sexeltunk. Most már megkerhetem hogy legyen valami? Nem fogja azt hinni hogy csak sexre kell? 21F

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem kérni kell, hanem közeledni felé. Ha visszautasít, akkor kell megbeszélni, hogy miért.
2022. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk nem mindegy hany eves. Ha 15 akkor mas a szitu mint ha 20koruli.
2022. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Három év után látja, hogy tiszteled és hogy nem csak szexre kell.
2022. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha három év alatt egyszer sem jutott eszébe, akkor lehet aszexuális.
2022. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
3 év után már tudja, hogy madár vagy.
2022. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 2 hónap után is már furcsa lenne, hogy még nem szexeltünk, de gondolom még fiatalok vagytok. Amikor egyszer együtt alszotok, kezd el simogatni, puszilgatni a testét és figyeld, hogy hogyan reagál. Ha tetszik neki, akkor nyugodtan mehetsz tovább.
2022. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Remélem, nem ilyen 15-16 éves a barátnőd, mert az korban nagyon nem hozzád illik.

Ha viszont idősebb, akkor hogy lehet, hogy 3 év alatt soha nem is merült fel a szex? Gondolom, szűz még, érthető, ha nem akarta azonnal, de 3 azért durva. Soha, egyetlen egyszer sem volt ez téma köztetek? Vagy felhoztad és minden alkalommal elutasított?

2022. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Én ilyen hosszú ideig tartó önmegtartóztatást csak nagyon vallásos emberek körében hallottam. A lány nagyon vallásos?
2022. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Kíváncsi lennék, ti 3 év alatt mit csináltatok együtt alváskor. Nálunk kicsit kevesebb, mint 5 hónap után volt szex, és nekem már az is hosszú idő volt, bár érthető, hisz a barátnőm még szűz volt. Szerintem már rég meg kellett volna tenned ezt a lépést. Tudom, hogy sokak szerint a szex egy hatalmas lépés egy kapcsolatban, de ehhez egyrészt már bőven elég sok ideje együtt vagytok, másrészt szerintem nem olyan brutális dolog, mint azt sokan gondolják.
2022. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is soknak tűnik az a 3 év. Túl fiatal a lány? Vallásos? Aszexuális? 3 évnyi együttlét után màr kéne tudnotok ilyeneket egymásról.
2022. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!