Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Beleférne egy kapcsolatba?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleférne egy kapcsolatba? Hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés

Hagynátok, hogy a barátnőtök más srácokkal is beszélgessen? Esetleg hívásban is vagy akár személyesen, ha találkoznak. Meddig engednétek?

Sráccal többet beszél, többet érdeklődik iránta, már megcsalás?

Ki mit gondol a témáról?


2022. jún. 3. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Rohadt féltékeny vagy...
2022. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen céllal és hogyan. Ha csak barátok akkor oké.
2022. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azzal beszél, akivel akar. Bízom benne. Ez alap.
2022. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
A barátomnak nem férne bele, és nekem se. De mi nagyon féltékenyek vagyunk :D
2022. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez a kérdés felmerült, nem bízol benne, bizalom nélkül meg nincs kapcsolat. Szakíts vele mielőtt olyan helyzetbe kényszerül, hogy választania kellene, mert annak nem lesz jó vége, inkább előzd meg.
2022. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Azért csak legyünk őszinték! Az ilyen nincs bizalom blablabla jellegű dumákat azok nyomatják, akik saját maguk is hűtlenek, ezért nem bánják, ha a másik is az ill. valószínűleg el sem tudják képzelni, milyen lehet hűségesnek lenni. Én lassan 8 éve vagyok a férjemmel és nem szoktam más pasikkal csevegni. Nem a féltékenység miatt, hanem egyszerűen nem is értem, minek kellene, nincs rá igényem. Az cseveg más pasikkal, aki 1. akar tőlük valamit, 2. nincs önbizalma és folyamatos önigazolásokra van szüksége 3. nem szereti a párját.
2022. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban dobnám ki akátmwlyik fiút aki meg akar nekem tiltani bármit is. Mi az hogy megengeded hogy massal is beszéljen? Már nr haragudj, de azzal beszélünk akivel akarunk. Ne legyél már annyira bizalmatlan, hogy más fiúkkal szóba se lehessen álni. Ezzel a felfogassal fogod elüldözni és meg is fogod érdemelni.
2022. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagy mondjuk az, aki olyan környezetben van ahol sok a férfi? Olyan suliba járok, ahol szinte csak ferfiak vannak az adott szakon. Mert ez erdekel, ezt akartam tanulni. Nehogy már ne beszélgethessek a barátaimmal, osztálytátsaimmal. Aztán mégse akarok tőlük semmit, de nem fogok 4 év gimit antiszocba letolni.
2022. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dregor ***** válasza:
49%

#6 Te igencsak szellemi toprongy vagy... De hát nem gond, megtaláltad a hozzád illő csávót. :D


Kérdező, te meg ne legyél ugyanilyen...

2022. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!