Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit mondjak ha a barátnőm azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ha a barátnőm azt mondja hogy szerinte elhízott, es le szeretne fogyni?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy tényleg látszik hogy felment rá pár kiló, de ezt nem mondhatom meg neki. Ha azt mondom hogy oke, ha ezt szeretned akkor támogatlak meg csináld meg minden, akkor meg igazabol elismerem azt hogy le kéne fogynia
2022. jún. 21. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg neki, hogy támogatod, stb. szerintem jól fog esni neki.
2022. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Támogatod majd a kórházba befelé, ha evészavarossá válik 😃
2022. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha direkt azért mondja, hogy figyelje a reakciódat, az nem normális. Ezek a lányok szoktak sírni, hogy milyen csúnyák, közben pedig egyáltalán nem, csak így akarnak megerősítést kapni, hogy kikényszerítenek másokból dicséreteket.


Ha pedig tényleg komolyan gondolja, akkor semmi sincs abban, ha megmondod neki, hogy te támogatod, ha ezt szeretné.

2022. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy tényleg le kéne fogynia. Most mi a baj ezzel? Ha megsértődik, akkor baj van a fejében, de nagyon.

Én túl vékony voltam 1 évvel ezelőtt. Kicsit testképzavaros voltam, alig ettem, és nagyon sovány lettem. Akkor jöttem össze egy sráccal, de már régebb óta ismertük egymást. Mondta nekem, hogy többet kéne ennem. Nem sértődtem meg, inkább nem értettem az elején. Naponta elmondta, hogy egyek, egyek, még többet egyek. Egy idő után tömtem magamba az ételt, és most neki köszönhetem, hogy sikerült újra emberi formát öltenem. Most is vékony vagyok, de sokkal csinosabb. Járok közben edzeni, de 4 éves korom óta életem a mozgás, úgyhogy ezzel nincs baj.

Ha egy pár nem tudja megbeszélni a dolgokat, akkor ott problémák vannak.

2022. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt mond hogy dagadt, meg hogy szerinted is fogyjon, hanem azt, hogyha neki ez fontos és úgy jobban érzi magát akkor támogatod
2022. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!