Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagy segiiítsegRe lènnne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy segiiítsegRe lènnne szugsegëm! Par oraja a mento vitt el majdnem mert olyan rosszul lettem ? Levegot se kaptam egyszeruen nyugtatot kellett beszednem. 17 eves vagyok es van egy parkapcsolatom ? 1 eve tarto. Tudom egy ev nem olyan sok. ?

Figyelt kérdés

De tenyleg a baratommal 1 ev alatt nem veszekedtunk biztos lesz..mert minden kapcsolatban van ilyen..de nem is erol van szo Szamomra ez egy igaz kapcsolat de tenyleg Es nem is tudom mi lenne velem ha a baratomat elveszitenem… egyszeruen nem birnam ki a hianyat… nem is irok errol tobbet mert mar ezt is bőgve kell írnom.

Szuleim egyszeruen nem birjak elfogadni a baratomat. Nem az hogy nem szimpatikus nekik. De valamiert nem kedvelik. Zavarja oket hogy a baratomnak csak sima eretsegie van es nem akar tovabb tanulni… A baratom igy dontott ez van, majd szeptembertol kezdi a munkat.. amugy a 19. Eves a baratom ha ez szamit:)


Es anyam ugy megsiratott azzal allitott elo hogy eltilt tole. En meg mondtam hogy akkor biztosan nem fog latni mert elszokom itthonrol. Neharagudjatok de en belehalnek abba ha eroszakkal elvennek tolem es tobbet nem lathatnam. Azt mondja gyorsan elmulik a szerelem. De nem akkor ha eroszakkal veszik eltolem azt akit szeretek! Eskuszom rosszul lennek.

Nagyon felek nem akarom hogy eltiltsanak tole csak ezert!

Olyan siro gorcs jott ram es olyan idegbe voltam, es meg most is…

Nagyon halas lennek ha valaki egy ertelmes valasszal seêeegitene mielobb❤️❤️ Nagyon de nagyon koszonom elore is🥹

Ja es a kerdojelekkel ne foglalkozzatok muszaj volt betennem ossze vissza kerdojelet mert anelkul nem engedi kitenni ezt a kerdest!


‼️‼️ a kerdojelekkel ne foglalkozzatok muszaj volt betennem ossze vissza kerdojelet mert anelkul nem engedi kitenni ezt a kerdest!‼️‼️



2022. júl. 5. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Én azt javaslom, hogy menj el egy pszichológushoz és kérd meg, hogy segítsen ebben a helyzetben. Ő tud majd olyan lehetőségeket javasolni, hogy a szüleiddel is meg tudd értetni magad és a kapcsolatod is jól működjön. Nem kell ebben egyedül lenned. Egy pszichológus tud segíteni ilyen helyzetben.
2022. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod írj privátban, szívesen meghallgatlak. Jelen helyzetben szerintem ez segíthet legtöbbet ha valakinek ki tudod sírni magad. Akkor picit megkönnyebbülsz.


De azért ne akarj belehalni ha el is veszted a pasidat, nem dől össze a világ. Nekem is most ért véget 5 éves kapcsolatom, 2 hétig nem ettem szó szerint egy falatot se, de aztán szépen lassan talpraálltam.

2022. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mesélj még egy kicsit erről a kapcsolatról.

Te hogy állsz a tanulmányaiddal? Javítottál vagy rontottál a jegyeiden, mióta együtt vagy a barátoddal?

Vannak-e távlati tervek? Összeköltözés, családalapítás, stb.

Mit szoktatok csinálni az együtt töltött időben a barátoddal?

Hogy bánik veled ez a fiú? Hogy beszél veled? Hogy beszél másokkal?

Esetleg volt már valamilyen rendőrségi ügye? Van valamilyen függősége?

Őszintén én elég nehezen hiszem el, hogy pusztán a barátod végzettsége miatt akarnának a szüleid eltiltani tőle. Ez egy elég komoly döntés, ami alapos indokkal szokott történni. Szóval viselkedj egy kicsit felnőttként, és gondold át, miért akarnak ennyire megóvni a szüleid ettől a fazontól. Azt is gondold át, melyik fiú miatt érdemes összeveszned a családoddal. Mindig legyen valaki a közeledben, akire számíthatsz, ha bajba kerülsz.

2022. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az előző pontos. Ha például jó szakember, kizárt dolog hogy a szüleid ne fogadják be. Valami biztosan van, amit nem mondasz el mert szerinted nem fontos, pedig az lesz a megoldás.
2022. júl. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az első kapcsolatomat a szüleim nem szerették, a másodikat nagyon, mindenben támogattak. Eltelt jópár év, és csak megköszönni tudom nekik. Hamarabb kellett volna váltani. Kívülről sokkal jobban látják ezt.
2022. júl. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veled/veletek azóta? Rendeződtek a dolgaid?
2022. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!