Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasim csinált tetoválást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim csinált tetoválást anélkül,hogy szólt volna mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pasim 15 éves holnap tölti a 16 ot és megsem említette egyszer csak küldte és nekem nagyon nem tetszik valami undorító koponya.És azt sem értem mindek ennyi idősen tetoválás ráadásul pont akora ami az egész alkarját beteríti.Ti mit tennétek a helyemben?

2022. júl. 6. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szülei nincsenek, vagy nem érdekli őket, és 15 évesen lehet ilyen tetoválást csináltatni csak úgy? Előbb győződj meg róla, hogy nem csak valami vicc, képfilter vagy egyéb poénkodás.
2022. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
24%
És te hány éves vagy?
2022. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Ti szeretitek érvként használni: az ő teste, az ő döntése.
2022. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
15 évesnek nem csinálnak tetoválást. Unatkozol?
2022. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

1. 18 éves kor alatt nem csinálnak tetoválást, ha mégis megtenné valaki, fel lehet jelenteni.

2. Ettöl eltekintve, miért kellene volna neked elöre szólni, netán engedélyt kérni?

2022. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos lehet csináltatni 18 alatt is. Trükköznek a fiatalok. És van sok otthoni 'tetováló' is.

Fura, hogy neked nem is említette. Én mondjuk azért jobban aggódnék, hogy nem lett-e pl. hepatitis-es.

2022. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

18 alatt szülői beleegyezéssel csinálják.

Nem lehet, hogy lejön majd róla a tetkó?

2022. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát figyelj, ez önmagában szerintem még nem szakító indok (már ha szereted), de azt lehet vele éreztetni, hogy ez neked nem jön be.
2022. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Ne nézd. Majd pulcsiban szexeltek...
2022. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Szülői belegyezést szoktak hamisítani.

Meg nem hivatalos szalonban csináltatják.

Hiába pontoztok le, akkor is sokan csinálnak 18 év alatt, szülői belegyezés nélkül.

2022. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!