Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a pasitokról, akivel már több hónapja jártok, kiderülne, hogy pelenkát hord estére?

Figyelt kérdés

És azért hordana, mert ez neki megnyugvást adna, és ebben érezné jól magát.

Hogy fogadnátok?



2022. júl. 10. 18:05
A kérdező szavazást indított:
Tuti hogy dobnám
Szerintem nem tudnam elfogadni, de megbeszélném vele
Megbeszélném vele és aztán megpróbálnám elfogadni
Örülnék neki
Nem érdekelne
66 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
De ennek a dolognak van egészségügyi oka is, vagy csak kényelemből csinálod ezt?
2022. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

Fhu, hát igazából sokáig bepisiltem éjjelente, kb. 13-14 éves koromig, ez mára már bőven abbamaradt, viszont (nem tudom miért) megszerettem a pelenkát.

Egyébként nem szoktam hordani, sőt...de érdekelnének lányok véleménye is erről

2022. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

2-es vagyok

Bocsi kérdező hogy így ide tolakodok😄 de engem is érdekelne ez a kérdés.

Én most egyébként 18 éves vagyok, nem tudom te mennyi vagy

2022. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Akkor elfogadnám, ha nem tehetne arról, hogy hordania kell.
2022. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Halii

Na szóval hát az igazság az, hogy én sosem pisiltem be, meg nincs is semmilyen betegségem, de mégis megszerettem a pelenkát, emlékszem, hogy ez az egész óvodas koromba jött elő és azóta is van, szóval én igen, kényelembőm hordom a pelust


3-as, én 17 leszek

2022. júl. 10. 18:43
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem kényelem. Ez pelenkafétis. Van itt az oldalon még hozzád hasonló. Valaki biztos elfogadja, én nem tudnám.
2022. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
#5 Hát, ez esetben ezt nem fogadnám el, ne haragudj. Az tök oké, hogy valaki egy plüssel alszik, de egy pelussal...
2022. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak szimplán heppből van, az rengeteg pazarlás és sok szemetet termel igazából ok nélkül
2022. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha betegségből adódó, vagy előfordul, hogy bepisil stb. akkor elfogadnám, de persze azért érdemes az ilyesmit előre jelezni, hogy ne akadjon ki az illető. Viszont kényelemből elég furcsa az ilyesmi, én megpróbálnám lebeszélni róla, elég abszurd dolog.
2022. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
troll.
2022. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!