Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Romantikus jelenetek... Ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus jelenetek... Ötlet esetleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyik fő hobbim az írás. Úgy gondolom remek ötleteim vannak, de egész életemben viszolyogtam a romantikus filmektől, könyvektől, és egyéb nyálas dolgoktól. Viszont én is ember vagyok, és tudom, hogy nincs élet szerelem nélkül.


Mindaddig minden jól megy, míg el nem jutok addig a jelenetig, ahol romantikára kerül sor. Fogalmam sincs olyankor mit kéne írnom. Legyen az csók, vagy valami mélyebb dolog.


Abban kéne a segítség, hogy esetleg valami *sci-fi-be illő világvége hangulatú* és egy *metálabb rockosabb* romantikus jelenetre lenne szükségem. Esetleg többre is, hogy ezek alapján inspirálódjak. És nem kifejezetten +18. Inkább aranyos, amin az ember elolvad.


Ha valaki saját szerelmi történetet vagy eseményt osztana meg, annak is hasznát tudnám venni. De nem jut eszembe semmi olyan ami nem található meg minden 2 amerikai filmben.

Kéne valami extra



2022. júl. 29. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha nem ismerjük a sztorit, nem igazán tudunk ötletet adni "metálos, rockos" romantikus jelenetre (egyáltalán mit akar ez jelenteni?). Azt meg ne várd, hogy majd valaki helyetted megírja az egészet. Ha jó ötleteid vannak, akkor biztosan erre is ki tudsz találni valamit. Nézz filmeket, olvass romantikus jeleneteket kutatómunka gyanánt. Ha meg ennyire undorodsz a romantikától, akkor ne írj róla, hisz az is érződik egy irományon, hogy mi az amit az író teljes szívvel alkotott, és mi az amivel egyáltalán nem tud azonosulni.
2022. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első válaszolóval, ha nem szereted a romantikát, akkor ne írj róla. Miért gondolod azt, hogy nincs élet szerelem nélkül? Szerintem ez nem feltétlenül igaz, és egy könyvben sem muszáj romantikus jeleneteknek lenni, ne gondold azt, hogy ha nem írsz bele valami romantikusat, akkor nem lesz sikeres, mert nem csak attól lesz jó egy könyv, hogy csöpög a romantikától.
2022. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Valószínűleg nem kéne írnom, ebben egyetértek. De létezik olyan könyv amiben egy csepp romantika sincs? A mai világban az embereknek szinte csak ez kell.
2022. júl. 31. 01:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél ebben egyedi, hogy a te könyvednek nincs szüksége romantikára ahhoz, hogy sikeres legyen. Ne akarj valamit csak azért beleerőltetni a sztoriba, mert jelenleg az kell az embereknek.
2022. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!