Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A t i palitok csi nä lja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A t i palitok csi nä lja ezt?

Figyelt kérdés

Szoval en beszelek vele telefonon de nekem tok szarul esik.

Felhiv vagy en ot. Es valtunk par szot ami tenyleg nem nevezheto soknak…es utanna csend van..tobszor is mondtam neki hogy ertelme nincs ha ezert felhiv meg amigy ilyenkor eltudnam magam bogni!! Erre az volt a valasza hogy

‘De haat mirol beszeljunk’

Nekem rohadt szarul esik h mas a baratjaval beszel 1-2 orakat vagy tobbet de en nem tudok vele igy beszelgetni. En beszlnek de o amugy 2-3 kerdes utan meg se szolal ha en se mondok vagy kerdezek valamit. Es annyit sirtam mar emiatt…nagyon szarul esik es vagyom arra hogy beszljek vele mert szerintem minden lany szeret beszelni a baratjaval akar orakig… kb 3x volt olyan 1 evben hogy 1 orat beszeltunk. Es kesz.:(



2022. szept. 8. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

De mi a fa**nak tatani a vonalat ilyen felesleges hülyeségek miatt?

Csak merül a telefon akksija is, meg fizetni kell a hívásért tök feleslegesen, mert nincs is kommunikáció valójában.

2022. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor jön elő az, hogy az ellentétek csak egy ideig vonzák egymást. Valószínüleg egyszerűen nem illetek össze.
2022. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem a telefonálás a gáz, hanem az, hogy nincs közös témátok. Ami valószínűleg személyesen is jelentkezik. Sajnos ez sok jót nem jelent, igen nehéz így közös jövőt tervezni valakivel.
2022. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még itt megismert emberekkel is órákon át el tudunk beszélgetni egymással, nem hogy a szerelmemmel... (ha lenne)
2022. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez vmi távkapcsolat? Élőben nem találkoztok?

Mert az fura lenne, ha élőben se lenne miről bezsélni...

2022. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szóbeli kommunikációd is olyan borzalmas, mint az írásképed, akkor nem csodálkozom, hogy nem tud veled beszélni.

De egyébként, hogy jöttetek össze? Elvileg ennek már az ismerkedés folyamán ki kellett volna derülnie, hogy nincsen közös témátok. Vagy ez csak ilyen menőségből rámondtuk, hogy együtt vagyunk típusú "kapcsolat"?

Amúgy előttem jól írták, ha ennyire nem megy a kommunikáció, akkor ezt nem kell erőltetni, keresni kell olyat, akivel működik a dolog.

2022. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem távkapcsolat, akkor puszta szexkapcsolat? Tizenévesen?

Fura....


Ja, amit a 6-os ír, tán az is lehet... hogy ki lehessen tenni a fészre, hogy "kapcsoaltban"...?

2022. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!