Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyszerre több? (Rövid Sztori,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre több? (Rövid Sztori, Többi lent)

Figyelt kérdés

MINDENEKELŐTT: Meg kérek mindenkit, hogy aki csak undorítózni, utálkozni jön, az nyugodtan el is hagyhatja a "kérdést", és keressen mást!


---


Sziasztok! Volt már valaha bárkivel is hasonló eset, mint velem? Ha igen, akkor várom a sztorikat.

Történet: Van egy 4 hónapos kapcsolatom, ami alatt lassan rájöttem, hogy lehet még sem egy kapcsolat volna számomra a legjobb, amíg élvezhetném is az életet. Nos a jelenlegi kapcsolatom alatt megismerkedtem egy bomba csajjal, aki nagyon jól tudja, hogy barátnőm van, ennek ellenére ez nem érdekli. Sajnos, vagy nem, olyan szinten vonzóvá vált számomra a lány, hogy kezdtem kicsit elhidegülni a kapcsolatomtól (Feleségnek való a barátnőm, ennek tudatában vagyok..), ami vitatkozásokhoz, problémákhoz vezet. Van egy saját "csoportom" (baráti közösség) akik közé bekerült a bizonyos "Új Csaj" is, és kb 2 kivétellel nem igazán jönnek ki jól vele, köztük a barátnőm sem, pedig semmit sem tud (legalább is még..).

Srácok, lányok.. Mit tegyek? Szívem szerint maradnék a barátnőmmel, átgondoltam a helyzetet és ebben az esetben is, de még is van valami, ami miatt úgy érzem, hogy nem a legjobb ötlet számomra még "fiatalon" egy kapcsolat..


Ez az én jelenlegi 1 hét alatt lefolyó helyzetem, aki esetleg tanácsokat tudna adni, szívesen meghallgatom, és megpróbálom figyelembe venni esetleg a "nagy" döntés során..



2022. okt. 18. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Te írtad, hogy nem való neked a kapcsolat.

Szakíts a barátnőddel (legalább tartsd őt ennyire), az új csajt húzd meg párszor hogy elmúljon ez az érzés és éld tovább az életed.

2022. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a próbája annak, hogy mennyire szereted. Később is lesz kísértés, mindig lesznek ilyen új csajok. Döntsd el mennyire fontos neked a barátnőd, és ha az akkor álld meg, hogy bármit is csinálj az újjal. Ha meg nem tudod megallni akkor szakítsd a barátnőddel, ez a legkorrektebb.
2022. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem szereted eléggé. Nem kell megideologizálni, hogy “nem vagy még kész”.

Azért nem, mert nem szereted, csak egy biztos pont.


Engedd el, ne alázd tovább. Amúgy nem hülye, kizárt, hogy ne érezné, hogy az új nő körül forog az agyad.

Ezt a nők már akkor megérzik, mielőtt benned tudatosult volna. Ugyanis ismerik, hogy hogyan viselkedsz, amikor megtetszik valaki és beindulsz.

2022. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
21%
De egy gusztustalan 1 patkany vagy, ilyenek miatt szivjak meg a rendes lányok! A baratnodnek mar reg normalis kapcsolata lesz, te meg addig is jobbra-ballra fogsz csapodni meg nyomorogni majd...
2022. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 "Meg kérek mindenkit, hogy aki csak undorítózni, utálkozni jön, az nyugodtan el is hagyhatja a "kérdést", és keressen mást!"


Apropó ez az utóbbi 1 hétben jött elő nálam, tehát biztos vagyok benne, hogy nem lenne más barátja.


Köszi szépen mindenki másnak a korrekt javaslatot, választ!

Apropó a kedves barátnőm" és ez a csaj ismerik egymást..

Nekem prioritás a pénz az életem során, nem fogok nők után menni, eddig sem kellett.

2022. okt. 18. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha még nem állsz készen a házasságra, akkor ne járjál tovább a barátnőddel, mondd meg neki, hogy neked ez még korai, maradjatok csak jó barátok. Csak szerelemből szabad nősülni, akárhány éves is vagy.
2022. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van #6. Köszönöm mégegyszer mindenkinek a válaszokat, sikerült döntenem is.. A jelenlegi barátnőmmel szakítani fogok, és ismerkedem tovább az új lánnyal. Nem szeretném úgy elengedni a rokonai esküvőjére, hogy lelkileg teljesen tönkremegy a szakítás miatt, így jövőhéten amint lehetőségem adódott személyesen beszélek vele, és végzek a kapcsolatommal. Köszönöm mindenkinek, aki megértően válaszolt!
2022. okt. 20. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Tiszta gyalázat vagy mond meg barátnődnek őszintén ne húzd az idejét;)
2022. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!