Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lány letörölte a barátja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány letörölte a barátja képeit miattam? Ez most jót jelent? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akivel nagyjából együtt voltunk, de sosem mondtuk ki, hogy egy pár vagyunk, valahogy ez érződött anélkül is. Pár napja, valami megmagyarázhatatlan történt, és összejött valakivel, teljesen elvette az eszét. Próbáltam a napokban beszélni vele, nem nagyon sikerült, de ma eszeveszettül megmondtam mit érzek, mit gondolok, mi erről az egészről a véleményem. Sírva elszaladt. Mivel letiltott napokkal ezelőtt instán, az egyik haverom azt mondta, hogy letörölte az új barátja képeit. De nem oldott fel, nem beszélt velem. Mit kellene most csinálnom? Mit jelent ez az egész?
2022. okt. 26. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ha téged akar akkor jelez.

Ha nem akkor felejtsd el, ne menj le kutyaba, nem éri meg.

2022. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első: okés, csak bizarr az egész. Általában úgy volt instán, hogy volt 3 highlightja: az egyik velem kapcsolatos volt, a másik meg egyéb. Na most pár nappal ezelőtt úgy nézett ki, törölte a velem kapcsolatosat, és a srác képei voltak kint. Miután történt az eset, a srác képe eltűnt, az enyéim pedig visszakerültek.
2022. okt. 26. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Játszik, próbálkozik erre is arra is...

Gondolom nem voltál elég jó, jobb volt az a fiú de mivel már megunta, vagy maga se tudja mit akar így jó leszel te is, elvégre már szóltál hogy 'de én megvarlak'...

Ne hadd magad, ez komolytalan nagyon.

Igazából nem azért mert 'melletted' fiuzik, mert nem vagytok együtt, hanem azért mert ő maga se tudja hogy mit akar...

2022. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbbnek azt mondanám, hogy ő nem úgy gondolkodott, hogy ti kimondatlanul együtt vagytok, ezért összejött mással, de ezt gyáva volt közölni veled. Aztán lehet észbe kapott, mikor szóltál neki.
2022. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!