Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Amikor apámat be kellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor apámat be kellett vinni kórházba, akkor csalt meg a barátnőm. El lehet ezt felejteni?

Figyelt kérdés
Tudta, hogy be kell mennem, mert sztrókot kapott, mondtam neki, hogy csak később tudok beszélni vele, értsen meg. Kiderült, hogy amíg én a folyosón kvázi imádkoztam, hogy ne haljon meg az apám, ő mindeközben megcsalt valakivel. Az ilyet el lehet valahogy felejteni?
2022. okt. 27. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném. Ez akkora árulás, hogy azonnal vége mindennek és soha többet nem akarnék vele bármilyen kontaktusba kerülni.
2022. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha meg is bocsátasz neki éy "elfelejted", ez a lány akkor sem hozzád való. Ez egyértelmű érzelmi inkompatibilitás, később is csak a kínlódás lesz ez a kapcsolat.
2022. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejteni? Az nem megoldás semmire.

Elnézni? Nincs értelme. Ha már valaki, aki kapcsolatban van összefekszik mással, az már azt jelenti, hogy az a kapcsolat rég halott. Alap dolog, hogy ha szeretünk valakit, nem akarjuk, hogy neki rossz legyen. Ide tartozik az is, hogy nm alázzuk meg. Nem mellékesen: ha valakit szeretek, nem tudnék jó érzéssel lefeküdni mással. Akkor sem, ha könyörögne érte.

Itt nincs mit sépíteni. Ennek vége.

2022. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!