Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ajándék a páromnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék a páromnak?

Figyelt kérdés
Vettem egy kemeny boritasos füzetet és nyomtattam ki képeket. Arra gondoltam, hogy programokat, kedvessegeket, emlékeket, gondolatokat írnék le neki ebbe a kis könyvbe. Bármi más ötlet esetleg, ami kiegészíthetné ezt? :)

2022. okt. 31. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?


Én az évek során többek között ezeket adtam, mindet imádta:

- egy doboz, ami szétnyílik teljesen (minden oldalról). Az oldalakon képek vannak. Ebből van egymásban több, majd a közepén egy apróbb doboz, pici ajándékkal.

- jó meleg, puha köntös. Miután összeköltöztünk nem volt neki köntöse, mai napig használja és imádja.

- egy doboz, tele kedvenc nasikkal. A doboz ki volt dekorálva kívül-belül

- egy kis "füzet", amiben van: csillagállás a napról amikor összejöttünk, térkép összekötve a lakhelyeinket és hasonlók

- egy Our story(?) könyv

- Egy gyufás dobozt újrahasznosítva: kidekoráltam, majd kis cetliket készítettem rakta személyes üzenetekkel. Ezeket egyesével feltekertem es betettem a dobozba. Mindig ha rossz kedve volt vett ki belőle egy emléket.

- "kuponfüzet" apróságokkal

- és többször rajzoltam is neki


Ennyi jutott eszembe. A sorrendre már nem emlékszem, illetve vegyesen van benne évfordulós/karácsonyi/névnapi ajándék is. Ezekhez hasonló apróságokkal szoktam meglepni. Hátha inspirál valamelyik.


Van még pár személyes ötletem, de csak ötletek. Még én sem valósítottam meg őket. :)

2022. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!