Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az úgy normális hogy 3 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az úgy normális hogy 3 hónapja vagyunk együtt ,de még nem csókolóztunk?

Figyelt kérdés

Eddig egy pár puszi , összebújás volt ja és felemelt egy csomószor.

16 éves lány vagyok ő meg nemsokára 17.


2022. nov. 5. 08:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Hat elég furcsa az biztos... ilyen korban 3 hónap után már inkàbb szexelni szoktak, nem az hogy még nem is csókolóztatok. Persze nem baj, haladjatok csak a saját tempótokban, de én azért elgondolkoznék, hogy ennek minaz oka.
2022. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Én ilyet még nem is hallottam. Nálatok nem túl gyors a tempó, lehet még nem csókolózott a srác és tart a dologtól. Emlékszem én is féltem, hogy milyen lesz az első, biztos béna leszek, ki fog nevetni, stb... Aztán szerencsére ment minden, alaptalan volt a félelmem.
2022. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez konkrétan azt jelenti, hogy valójában nem vagytok együtt, csak annyira akartok már egy kapcsolatot, hogy a "3 hónapja ölelgetjük egymást" dologba is megpróbáltok többet belemagyarázni. Sőt, sokak még csak nem is az első csóktól számítják a kapcsolat meglétét.
2022. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha 12 évesen írtad volna ki még azt mondom megértem.

De 16-17 évesen 0 csók? Hagyd a francba.

2022. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Ez inkább barátság.
2022. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Hát én tuti nem várnék 3 hónapot arra, hogy megcsókoljak egy csajt. F
2022. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Normális.
2022. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Akkor hogy vagytok együtt?
2022. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
16-17 évesen akár már szexelhetnétek is ennyi idő után. Még csók se azért kicsit durva.
2022. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Az átlag normák alapján nem. De ezt te is látod a válaszok alapján. Ha te már szeretnéd megcsókolni hozd fel vagy csináld. Gondolom ezért kérdezed hogy miért nem.


Egyébként meg nem számít mások mit gondolnak. Ha ti ezt kapcsolatnak érzitek, akkor az is.

2022. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!