Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jó ötlet szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet szerelmes levelet írni életem szerelmének?

Figyelt kérdés
Volt köztünk egy kis eltávolodás, Fb on nem szeretném keresni ha írok neki egy levelet szerintetek jó ötlet?

2022. nov. 7. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos. Én örülök mindig az ilyen apróságoknak. :)
2022. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség függő. Van, akit még jobban taszít. Személyesen az igazi a vallomás.
2022. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet.
2022. nov. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aranyos, ha a szerelmed is szereti az ilyesmit akkor mindenképpen kipróbálnám
2022. nov. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Élőszóban az igazi.
2022. nov. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Az már elavult :(
2022. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút személyfüggő, és én pont emiatt nem kísérleteznék ezzel. Ha pont olyan a lány, hogy röhejesnek tartja ezeket, akkor elúszhat az esélyed.
2022. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Akármilyen kemény csajnak tűnik, az őszinte, láncolatlan érzelmek, ha főleg nem ilyen gügyögő stílusban van, hanem mondjuk metaforákkal, hasonlatokkal tűzdelve, és minden sorában pulzál a szenvedély, akkor meg fogja érinteni. Attól függ, hogy hogy tudsz írni.
2022. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Azért gondold meg, nem lebeszélni akarlak róla, viszont én 9. osztályos voltam, amikor valentin napra az egyik lány osztálytársam a másik osztályból kapott az egyik fiútól egy szerelmes levelet, tudod mi lett? Hangosan felolvasta az egész osztály előtt szünetben, és majdnem rosszullett a röhögéstől. Szerencsétlen fiút meg az egész évfolyam cikizte miatta.

Szóval tényleg nagyon személyiség függő. Nyilván nem minden lány csinálná ezt, de azért óvatosan az ilyesmivel, mert könnyen nevetség tárgya lehetsz

2022. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
mai világban, ahol a nők olyan pasit akarnak akik kihasználják, kutyaként bánnak velük hát nem tudom. De egy próbát megér.
2022. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!