Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy becezzem a baratom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy becezzem a baratom?

Figyelt kérdés
Lehet ez a leghulyebb kerdes es amugy tok egyértelmű lenne, viszont nem tudom hogy milyen becenev lenne jo.. Ő mindig kicsimnek vagy szerelmemnek hiv, en viszont sosem becezem. Ma mondta hogy neki amugy tok jol esne ha beceznem, de en sosem voltam ilyen. Nem szeretek tul nyalas lenni, meg egy fiut alapbol nehezebb is becezni szoval irnatok par nem tul nyalas becenevet? (tudom hogy hulyeseg de azert na)
2022. nov. 15. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hívják? Lehet elég lenne a nevét becézni. Vagy megkérdezheted hogy ő mit javasol :D Jó mondjuk ezt neked kell kitalálnod...
2022. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt erőltetni kell, az sose jó, inkább ne becézd. Ha itt olvasol valamit, az nem lesz őszinte. Ezt nyugodtan megmondhatod neki is, nem szabad az ilyet erőltetni. Ha nem a te stílusod, akkor meg pláne nem.
2022. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle.:)
2022. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd egyszerűen Ernőnek
2022. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

De átérzem, vagyis éreztem, mikor még együtt voltam a volt barátommal. Még mindig szeretem valahol, függetlenül attól hogy elég hülye dolog miatt szakított, de az fix hogy szerintem még mindig nem állna a számra ez a becézés téma:D


Ami szerintem talán nem olyan nyálas de azért kifejező, az a drágám, bár franc se tudja. Nekem eddig egyik se volt olyan hogy na akkor ezt használom mostantól, valahogy kicsit idegen így hívni a másikat, hiába szeretem akármennyire is. Pl anyum is imádom de egyszerűen sose tudom / tudnám úgy szólítani hogy anyuci, meg ilyenek:D

2022. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!