Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ha nem csókolózunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem csókolózunk?

Figyelt kérdés

A parommal egyutt vagyunk 4 honapja. O 27 en meg marciusban leszek 20 (L)

Vannak nezeteltereseink es nagyon zavar hogy o csak szajra puszit ad de nem csokol meg. az elozo kapcsolataimban sosem volt gondom ezzel mert mindig szerettek csokolozni es en is. Nagyon szeretem a sracot,mar leirtam neki egyszer hogy ez zavar es azt mondta hogy ‘csak ennyi?’ meg hogy akkor figyelni fog ra <3

hat,azota nem sokszor csokolt meg. Azt mondja hogy a nyelvestol egyenesen undorodik. Csak szarul erzem magam azert mert massal szar volt neki (ezek szerint. valmiert megkellett utalnia a csokolozast) es akkor mar velem sem csinalja. Utana ugy voltam vele hogy jo majd talan kesobb,de mar volt belole egy vita amikor mondtam hogy szeretnem ha megcsokolna es azt mondta hogy az exeinek is ez volt a problemaja. finoman rakerdeztem h nem gondolja e esetleg h akkor tenyleg ez lehet a baj? es az volt ra a valasza hogy o nem fog megvaltozni,ha valakinek nem tetszik keressen mast:) aznap este majdnem szakitottunk..

Zavar mert tegnao este en csokoltam meg de ereztem rajta hogy annyira nem is akarta amugy. Megkerdeztem hogy ot a csokolozas nem izgatja fel? azt mondta nem,szerinte ez egy csajos dolog es h csak a lanyok izgulnak fel a csoktol :D hat mondtam neki hogy nem,teved.

Nem tudom mit csinaljak,nekem fontos a csok nagyon is es az erintesek is mert igazabol nem is nagyon ad puszit,nem szeretget meg es amikor en igen ami eleg sokszor elofordul ugy erzem hogy neki erre ‘nincs szuksege’

amikor mondtam hogy begyepesedettnek erzem maham akkor felvolt haborodva hozy miert nem szakitok vele ha nem vagyok boldog,mert hogy o amugy boldog. Hat persze hogy az. Ki ne lenne boldog egy olyan ember mellett aki mindennap csinal neki reggelit,kavet,sut neki sutemenyeket vagy tortakat

Mindig figyelek arra hogy szeretve erezze magat es mindig az o erdekeit veszek figyelembe es emiatt kepes vagyok lemondani a sajat boldogsagomrol is.

Tenyleg szeretem ot es o is engem,de ezt mar nem erzem jonak. Felek hogyha megemlitem megijt csak a veszekedes lenne belole..

Tanacstalan vagyok hogy lehetne ennek boldog vege.



2022. nov. 26. 15:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Azt meg mondanom kell hogy mindennap talalkozunk es egy faluban lakunk.

Este 9fele jon,delutan 4kor megy es ugy tovabb mindennap. Vajon ez is gond lehet hogy tul sokszor talalkozunk?

Azon is agyaltam hogy vajon en csak idokitoltes lennek neki?:/

Most o is munkat keres tehat mindketten itthon vagyunk

en meg februarban tudok kezdeni

2022. nov. 26. 15:37
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Ha 12 évesek lennétek még talán, ismétlem talán megérteném, de 2X évesen hagyjuk már ezt, Te is dedós vagy, hogy ilyen emberrel vagy a csávó meg még nagyobb dedós, meg minek neki egyáltalán akkor párkapcsolat??

De úgy lehetnél boldog, hogy ott hagyod és keresel egy értelmés férfit.

Én meg bezzeg itt pusztulok meg magányosan, azt az ilyen fogyatékosoknak is van nője, vicc.

2022. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Egyértelműen nem illetek össze, neki úgy látszik nem fontos annyira az intimitás egy kapcsolatban. Megváltozni nem tud, mert ő ilyen alapból. Nem lesz hosszútávú dolog ez köztetek.

Mindenki magához hasonlót keressen.

2022. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Az ilyen 27 évesen meleg!

Alibinek kellesz csak mert mlg em vállalja fel, hogy buzgár, hagyd el!

Fogadok, még nem volt szex sem, max annyi hogy bekaptad neki.

2022. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Kérdezd meg legközelebb, hogy egyáltalán szereti a nőket?

Figyeld hogyan reagál!

2022. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Nyilvánvalóan más a szeretetnyelve mint neked.Ő kevésbé igényli az intimitást mint te.

A megoldás az ha kerestek egy középútat hogy neked is és neki is jó legyen.

Az ilyen témát átkell beszélni rendesen különben egyáltalán nem fog működni. Ne csak rákérdezz,magyarázd el neki hogy neked ez nagyon-nagyon fontos.

4 hónap az még nagyon az eleje,össze kell szokni.

2022. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Keressen egy másik értelmes párt ne középutat...

4 hónap után már egyből kompromisszum? Meg vagy zakkanva?

2022. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Ki beszélt itt kompromisszumról?

Az hogy leülnek megbeszélni és keresnek egy módot(ha együtt szeretnének maradni)?

2022. nov. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8- ezt nevezik kompromisszumkeresésnek, vagy te minek hívod a saját nyelvezetedben? :D
2022. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Attól, hogy nem szeret csókolózni még nem lesz meleg atyaég 😃

De kérdező, ha neked ez nem tetszik és rosszul érzed magad a kapcsolatban emiatt érdemes elgondolkodni, hogy érdemes e vele maradni pláne, hogy fogyi módon reagál arra amikor erről akarsz vele beszélni

2022. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!