Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valami elképzelés hogy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami elképzelés hogy mi történt ezzel a lánnyal? csak velem történhet meg ez is ? :'D

Figyelt kérdés

Van egy csaj...már vagy féléve csak kavartunk, mindig csókolózás volt amikor találkoztunk buliba vagy ilyesmi, tehát a haveri körömbe tartozott ilyen barátság extrákkal (de ezen kivül EDDIG nem történt semmi).


Múlt hétvégén ismét találkozott ez a baráti társaság ott volt ez a lány is, ahogy meglátott oda jött hozzám, megölelt, elkezdett vadúl csókolni megint, közben a farkam is simogatta...ezt kb 10 percig csinálni, fel is izgultam rá erre ő "oda vagyok érted...kicsit menjünk félre beszélgetni".


Elmondta hogy szerelmes belém, én azt mondtam hogy én is kicsit többet érzek iránta, de még nem vagyok szerelmes. Erre belenyúlt a gatyámba, elővette, és konkrétan elkezdett szopni...nagyon jó volt közben én is ujjaztam, tiszta nedves volt.


Na de ezután jött a lényeg...pont amikor már majdnem elmentem volna, csak úgy random elsirta magát, mondtam neki hogy nehogy abba hagyja most, de konkrétan siró görcsöt kapott, amúgy tiszta ideg voltam, és elraktam a szerszámot, megkérdeztem mi a baja erre ő "semmi hagyjuk inkább"...mondom valami biztos van erre is nemet mondott. Jó akkor mondom folytassuk még egy kicsit csinálta aztán megint elsirta magát, és haza vitette magát.


Másnap megint találkoztunk...egyből a nyakamba ugrott, de olyan ideges voltam hogy kiabáltam már vele hogy ez amúgy mi a f..z volt tegnap, meg miért hagyott ott álló farokkal, meg hogy én szeretem de ez nagyon bunkóság volt...csúnyábban is fogalmaztam ezeket ÉS meglepetés megint elsirta magát, befutott a lakásba "nem is akarlak látni, egy köcsög vagy".


Aztán kb ennyi volt...közben meg ugyan úgy like-ol mindenem, nézi a történetem meg ilyesmi. Miért csinálta ezt?? bármi tippje van valakinek, nagyon megalázó volt amúgy az egész.


2022. dec. 2. 20:40
 1/9 A kérdező kommentje:
ezt is mondtam :D:D
2022. dec. 2. 20:48
 2/9 anonim válasza:
81%
Istenverte idióták. Ezt specifikusan f4szfóbiának nevezik. Mármint nem a nemiszerved képezi a fóbia tárgyát, hanem az egész hitvány jellemed. Te f4szfej!
2022. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt jó ized. XD

Amúgy miért kellett kiabálni? Már ha igaz is valami ebből.

2022. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon megbánthattad. A lány sokkal érzékenyebb mint hinnéd. Legyél vele egy kicsit megértőbb ha ugy alakulna
2022. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te mekkora egy bunkó vagy... sir a lány a farkadon mert valami baja van es neked az a legnagyobb bajod h allo farokkal otthagy????? Zard el magad a nőktől......
2022. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát de tényleg érdekelt miért sirt...többször is megkérdeztem, de ez a tipikus női "semmi, hagyjuk ilyesmi" erre mit lehet mondani???
2022. dec. 2. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Jó kis sztori.
2022. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
csak szólok hogy ez egyértelmüen kitalált történet.
2022. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%
A kitalalt tortenetedben eleg bunkó voltál.
2022. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!