Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem birom elengedni. Már csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom elengedni. Már csak én írok neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ő az igazi számomra. Már annyi rossz dolog volt köztünk hogy ez nem egy szép történet lenne. Ő az első szerelmem, egész jól elvoltunk ,viszont rámunt. Tele vagyok kérdésekkel amikre nem fogok választ kapni. 1 éve vagyunk együtt , ami hosszú idő nekem, és teljesen megszoktam már hogy egyből vele osztom meg ha történik valami. Urja akarom éleszteni ezt de már lehet nincs értelme. De nem értem, mikor találkozunk az nagyon jól el szokott mulni, mint az igazi szerelmeseknél. Aztán pedig leírja hogy neki ez már unalmas. Összetörik a szívem. Ne írjak neki többé? Lehet hogy akkor most beszélünk utoljára. Hogy lehet az hogy szinte senkivel nem beszélget rajtam kívül , én vagyok a legjobb barátja is egyben, ezt 1 hete mondta, és mégis ennyire nem érdeklem most. Nagyon magányos leszek ha ő nem lesz. Lehet félig a magánytól félek, és félig pedig attól hogy őt veszítem el

2022. dec. 15. 09:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben járok én is, teljesen meg tudlak érteni de egyszerűen muszáj továbblépned. Nekem is első szerelmem volt, most én is borzasztó magányos vagyok. Hiába hiszed minden alkalommal hogy változni fog, nem fog..
2022. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Ne írj neki többet! Nem kedves veled, csak megbánt folyton. Beszélj mással, barát, barátnő.
2022. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem próbáld meg elengedni, vagy mind ezt neki mert szerintem nagyon cuki, hátha meghatja
2022. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, te is látod, hogy nincs értelme.
2022. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Engedd el, találni fogsz nála jobbat, hidd el!
2022. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Ne kergesd. Ha folyamatosan irsz valakinek, azzal nem fogod visszaszerezni.


Egy szakítás után adni kell a másiknak 4-6 hetet úgxly, hogy nem keresed és utána meg max semleges témával csekkolod, hogy érdeklődik-e irántad. Ne próbald visszakönyörögni magad, hanem kezdj el újra élni akármilyen nyomoroltul is érzed magad.

2022. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 NTBS ***** válasza:
Fogadd el, hogy már nem kellesz. Ez van. Idővel elmúlik az az űr, amit most érzel.
2022. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Bele lehet ragadni, vigyázz. Én öt évig írogattam exemnek....
2022. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Úgy csinál mintha ez neki egy ilyen célja lenne ,hogy engem elengedjen, pedig nem korlátozom egyáltalán oda megy bulizni ahova akar, amikor akar és akivel akar. Semmi negatívat nem adok neki, nem találok válaszokat.
2022. dec. 15. 20:09
 10/20 anonim ***** válasza:

Ne írj, csak a saját idődet pazarlod. Én 4 év után szakítva 2-3 évig szenvedtem, de egyszer sem írtam. Bár eszembe jutott minden nap ezerszer.

Keress egy barátot, akinek írhatsz, aztán pedig ha már szerelemből tudsz ismerkedni, majd az új kapcsolat segít elfelejteni.

2022. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!