Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy ilyen párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megpróbálom nem hosszúra nyújtani a dolgot. Körülbelül 1 éve tetszik egy 20 éves egyetemista srác. Én 16 éves vagyok ezért is érzem kicsit furának a dolgot. Mennyire működhet egy ilyen kapcsolat? A fiúval nem beszéltem, csak az egyik barátjával de vele elég sokat de nyilván nem tértem ki ilyen dolgokra. A válaszokat előre is köszönöm :))

2023. jan. 2. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha érettebb vagy a korodnál, akkor nincs gond.

Nyugodtan beszélj vele, ha akar, úgyis el fog hivni

2023. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Elméletben működhet, gyakorlatban már kicsit kevesebb erre az esély. Főleg akkor van gond, ha a srác kolis.
2023. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Láttam már ettől sokkal rosszabb korkülönbséget, szvl ez bőven belefér.
2023. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A korkükönbség teljesen rendben van, sot. En 16 voltam, a baratom 22 mikor osszejottunk, na az mar razos kicsit, de meg az se volt veszes. Szoval hajra!
2023. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
működhet, ha te is tetszel a srácnak
2023. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
100%

Simán 4 év nem olyan sok.

Próbáld meg.

2023. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

nem szamit a kor egy kapcsolatban, se semmilyen mas kapcsolatban, legyen barati, romantikus kapcsolat, akar csak ismerosok vagytok. nem a biologiai korotok szamit, hanem hogy mennyire van meg a rezonancia kettotok kozott, es mennyire tudjatok a dolgokat kezelni erett felnott ember modjara.

a felnottseg sem 18 eves kortol kezdodik,hanem attol, hogy mennyire van meg az onnalosagotok es erettsegetek, mennyire tudjatok az erzelmeket kezelni, sajatotokat es a parotoket. ne fuggj ezektol az emberi "normaktol", mert valotlanok, es csak ertelmetlen gatakat keltenek az elmeben, amik meg a fejlodest is nehezitik. ez kettotoktol fugg, hogy kialakul kapcsolat kozottetek, vagy sem. hogy a masiknak milyen a vilag szemlelete, mit fogad el.

2023. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!