Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyszer ilyen a kedve aztán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer ilyen a kedve aztán olyan, megéri így párkapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt újra a barátommal(én 17 ő 19). Amikor jó kedve van akkor kedves velem, beszédes, megértő elhiv valahova (pl kajálni) de neki ez nem állandó, van olyan amikor rám se néz és lekezelően viselkedik, az elején azt hittem hogy én csináltam valami rosszat és hogy nem akar velem lenni már, de egyre többször volt ilyen hangulata és az ismerősei állítják hogy ez nem az én hibám, ő ilyen. Azóta ( a fentebbiekben írtam) újra osszejottunk és két hónapja és az elején normális volt de aztán megint ilyen lett. Én már nem tudom mit csináljak, ha szakítok vele visszakonyorgi magát és megígéri hogy jobb lesz de aztán egy nagy pofáraesés lesz mert nem(amúgy kétszer szakítottunk, először kb 7 hónapig voltunk együtt utána talan egy se és most ez a masodik).

2023. jan. 5. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Eleve ha egy párkapcsolatban felmerülnek kétségek bármely téren, akkor az egy erős nem, ami egyszer nem működött 99%, hogy később sem fog.


Illetve, soha ne hibáztasd magad más viselkedése végett.

2023. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért tudja magát vissza könyörögni, mert hagyod. Nálam könyöröghetne, semmi nem lenne belőle. Max szánalom.

Én tuti szakítanék. Az ilyen borderlineos viselkedésével meg kezdjen valamit, mert nem normális.

Pontosítok. Az, hogyha az embernek rossz kedve van az normális. De az, hogy én a másikat bűntetem kvázi (nem nézek rá, nem beszélek hozzá) gerinctelen. Legalább annyi töke lenne, hogy "Bocsi Andi, de ma rossz napom volt és nem lennék jó társaság".

2023. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

3 dolgot tudok javasolni:

- Szakíts vele azzal az indoklássan, hogy nem tartja be azt, amit a visszakönyörgésnél ígért.

- Mondd meg neki, hogy szakítani fogsz, ha nem hagyja abba ezt a viselkedést.

- Kérd meg, hogy legalább közölje, ha épp rossz kedve van, mert így legalább nem ér meglepetésként, ha olyanokat mond, vagy akár el tudsz vonulni egy kicsit.

2023. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ember (te) ilyenkor egyből magadban keresed a hibát, hogy biztos miattad van rossz kedve. S ez lehet, hogy részéről nárcisztikus manipuláció, hogy elbizonytalanítson, irányítson, leértékeld magad ezek miatt. A 3# elég jókat írt.
2023. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg neki hogy ezt nem fogod hagyni mert nem ezt érdemled vagy ha bármi baja van veled és azért olyan akkor mondja el és beszélhetek meg max, de ha csak úgy bunkózik meg lekezelő, akkor mond hogy szakítani fogsz vele ha nem hagyja abba és tényleg szakíts vele. És ne engedd vissza mert ha egyszer nem tartotta be az ígéretét, (sőt többször se) akkor máskor se fogja, és csak magadnak ártanál. Őt meg ne sajnáld mert adtál neki több esélyt, ennél többet nem tudsz tenni.
2023. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz valakit, akkor nem törlöd bele a lábadat, akármilyen rossz kedved van. Vagy oldjátok meg ezt ketten, vagy ha képtelen egyöttmúködni - amire jó ha képes az ember egy kapcsolatban - akkor innentől nincs kivel beszélni.
2023. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!