Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha titeket nagyon idegesít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha titeket nagyon idegesít valaki és megkéred rá a párodat, hogy légyszives ne szívezgesse a képeit + kövesse ki. És emiatt össze veszik veletek ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ő is kért már meg engem hasonlóra. És én szó nélkül megértettem és megcsináltam arra amire megkért. Én is megkértem erre. Ő pedig azt mondta, hogy soha nem fogja kikövetni mert én ne parancsolgassak neki. Ezt én reagáltam túl vagy inkább ő?
2023. febr. 23. 16:09
A kérdező szavazást indított:
Baj, hogy miután szépen megkérted ő össze veszett veled. Neked van igazad
Neked van igazad + azonnal szakíts vele
Gyerekes vagy és neki van igaza. Nincs hozzá közöd hogy ő kiket követ
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ilyesmire nem olyan jó dolog megkérni a másikat, de ha ő is kért már ilyet, akkor te is kérhetsz. Ezt közöld vele is, hogy te is megtetted az ő kedvéért, szóvak vagy ő is kiköveti az ellenszenves illetőt, vagy te fogod visszakövetni azt, akire ő kért. *Persze bosszút állni sem szép dolog, de legalább talán rájönne, hogy milyen érzés ez.)
2023. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az ő elmondása szerint nem is ismeri + nem érdekli. Mégis képes lenne inkább ott hagyni mint, hogy én parancsolgassak neki, hogy kit kövessen + senkit se szivezget csak őt.


Viszont amúgy meg sír, hogy ő mennyire nem akarja hogy vége legyen köztünk csak neki ez rosszul esik, hogy nem bízok benne.


Szerintetek mit csináljak? :(

2023. febr. 23. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre annyit mondanék, hogy te se akarod, hogy vége legyen, de ez csak úgy mehet tovább, ha egyenlő felek vagytok, azaz amit szabad az egyiknek, azt szabad a másiknak is.
2023. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!