Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezen a ponton már hívhatom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen a ponton már hívhatom a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Szeptember óta vagyunk csoporttársak, én 18f, ő 17l. Múlthét szerdán kezdtünk el beszélgetni, vasárnap elhívtam mozizni (és utána egy üccsire is :D) és belement, kedden volt a randi (ha ez annak számít) majd hazakísértem. Ott beszélgettünk még, mondta hogy neki is ez volt az első és nagyon jól érezte magát meg én is ilyesmiket mondtam. Utána megöleltem és adtam egy puszit a homlokára. Azóta kb minden szünetben ha találkozunk ő már tárt karokkal jön, öleléssel indítunk, azzal is zárunk :D


A következő fok nekem a szájra puszi lenne, de szerintetek ez már nevezhető párkapcsolatnak, avagy beszélhetek róla a barátnőmként?

(Nagyon szép, okos és aranyos lány, az a sugárzó természetessége fogott meg ami kívül is belül is jelen van)


2023. febr. 23. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem még csak ilyen alakuló. Ezt legalábbis én annak nevezném, vagy ismerkedős fázis még esetleg
2023. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár randi és pár csók múlva már simán tekinthetsz rá barátnőként, de ez még nem az a helyzet.
2023. febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez még jelenleg nem az. Pár randi és csók után esetleg már nevezheted a barátnődnek vagy ő fog a barátodnak, amikor velevagy.


Ebből aztán lehet beszédtéma is

2023. febr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek velük. Néhány randi és csók után már igen.
2023. febr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!