Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt, de szerethet még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, de szerethet még?

Figyelt kérdés

Barátommal 9 hónapja leszünk együtt.

Egyszer összevesztünk 5 hónap ismertség után és lefeküdt az exével, állítólag részeg volt. Most meg elmentünk együtt bulizni és én le voltam szarva, külön váltak útjaink az este folyamán, és a szórakozóhelyen smárolt másokkal. Szakítottam vele, de újra megkeresett. Ilyenkor egy férfi kotodik, vagy erez szeretetet vagy felejtos.



2023. febr. 28. 20:28
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
19 eves lany vagyok, a fiu 18
2023. febr. 28. 20:29
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Felejtős. Folyton megfog téged csalni.
2023. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Ha megbocsájtasz neki, onnantól végképp úgy fogja érezni, hogy bármit megtehet, mert úgyis visszafogadod.
2023. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Ezt egy kívülálló szerintem nem tudja így megmondani. Szeretni szerethet, de egymással beszéljétek meg inkább, hogy mi miért történt, min tudtok javítani (írtad, hogy összevesztetek pl), egyáltalán szeretnétek e javítani a helyzeten vagy inkább hagyjátok az egészet.
2023. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Saját magad is tudod, hogy ha egyszer megtette máskor is meg fogja tenni.

Hagyd a fenébe.

2023. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázd meg még jobban magad.
2023. márc. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerethet, persze. De ettől függetlenül boldog-boldogtalannal csalni fog. Van ilyen haverom, aki imádja a barátnőjét, ő jelenti neki a világot, de testileg vágyik másra is és nem tudja türtőztetni magát. Van akinek ez megfelel, van akinek nem. Ha neked ez gáz akkor szakíts vele, ha tudod tolerálni akkor maradj.
2023. márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
A második esélyét is eljátszotta... Nekem nem kéne ennél több, hogy szakítsak.
2023. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Meg ő nem ilyen bújós. Meg amiket visszahallottam nem voltak velem szemben kedves, szerető szavai. De mégis miért keres még engem, miközben másokkal is lehetne?
2023. márc. 1. 17:46
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ennel elég sok oka lehet, én arra tippelnék amelyik a labad között van :D
2023. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!