Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet hogy romokban a kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy romokban a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve együtt vagyok egy nagyon kedves és aranyos lánnyal és nagyon szeretem őt. Viszont van egy hátránya a kapcsolatnak hogy másik városban élünk,lakunk, járunk suliba, stb. És hetente vagy kéthetente tudunk csak találkozni, de én próbálom már a kapcsolat eleje óta "erőltetni" hogy beszéljünk telefonon (Ami szerintem érthető is). Tudom és meg is értem hogy nagyon sok dolga van, mos főz takarít, vigyáz a tesóira, és ott van még az iskola is. De az nekem valahogy nem fér bele hogy azt mondja arra amikor beszélni szeretnék vele hogy elfogyott a netem(messengeren szoktunk nagyritkán beszélni), a húgom alszik, most segítenem kell a szüleimnek, és még sorolhatnám. Egy idő után azt mondta hogy nem szeret telefonon beszélni (elvileg mással se). Namost nemtudom hogy ha van egy fontos ember számomra, és érdeklődik irántam, szeret engem, akkor miért nem akar beszélni velem. És nem tudok ezzel a témában egyről a kettőre jutni.


Kérlek segítsetek mert már tehetetlen vagyok ebben a témában, tényleg nem értem h én vagyok a rossz vagy mi van. Az "biztos" hogy nincs senki más, mert akkor ahhoz a szüleinek is lenne 1-2 szava, másrész ismerem annyira. De tényleg nem értem.


A válaszoloknak előre is köszönöm a segítő válaszokat.



2023. márc. 6. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik tényleg nem szeretnek telefonon beszélni, én is közéjük tartozom, ha csak bizonyos emberekkel sem szeretek. Nekem nem volt eddig probléma, mert egy városban laktunk, gyakrabban találkoztunk. De idővel szerintem ez nálam enyhült. Viszont így hogy ti ritkábban találkoztok azért meggondolnám a dolgot. Amit tehettek hogy megprobaltok gyakrabban találkozni. Ha telefonon nem, próbálj hangüzenetezni, az talán valamennyit segít. De amiket itt felsoroltál kifogásokat, mind tudok velük azonosulni mert én pl nagyon nem szeretem ha vannak a közelembe miközbe telefonálok. Esetleg kérdezd meg mikor nincs körülötte senki, vagy csak hívd fel random, hátha felveszi. És legyen témád, számomra kínosabb a csend hívásba, mint élőbe. Én ezeket tudnám tanácsolni magamból kiindulva, remélem valamennyit segítettem. :)
2023. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos gyakrabban nemtudunk találkozni, mindkettőnknek suli van, amúgy mindketten középiskoláosk vagyunk. A hangüzenetre az utóbbi időbe gyakrabban volt példa.

Most hogy belegondolok, én se szeretem ha vannak körülöttem amikor beszélek.

Köszönöm, sokat segítettél, most kicsit jobban meg tudom érteni a helyzetét.

2023. márc. 6. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom, amit 1-es írt. Annyi kiegészítés, hogy szerintem főzés közben azért betehetné kitámaszta a telefont valahova a konyhapultra, és akkor közben menne a live. Nyilván meg kell érteni, ha valaki nem szeret telefonálni, de ennyit azért megtehetne. Főleg, ha te is érdekled őt.


Saját esetem, barátnőm elég antiszocnak számít, kifejezetten gyűlöl bárkivel is telefonon beszélni, de velem azért szokott, mikor nem találkozunk több napon keresztül. Sőt volt, hogy ő kérte, hogy majd beszéljünk. Szóval, ha valakinek igazán fontos vagy, igenis meg fogja tenni érted.

2023. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
8%
Messenger, e-mailen is lehet kapcsolatot tartani.
2023. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!