Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 év körüli párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év körüli párkapcsolatok mennyire szoktak komolyak lenni?

Figyelt kérdés
Költözzek egy 14 éves lányért egy másik városba? Akár országba?
2023. márc. 14. 17:17
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
87%

Igazából.. te tudod.

Ha össze is jöttök, nem biztos, hogy komoly kapcsolat lesz. A korkülömbség miatt is, és egyébként is.

Én 14 évesen összejöttem egy sráccal. 1 hónapot voltunk együtt. Ez azért elég magyarázat arra, hogy miért tartok ennyi cécót feleslegesnek és, úgymond, rossznak egy 14 éves lány miatt.

2023. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
88%
Troll vagy, és egész nap zabálod a chipset.
2023. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Egyre korábban érnek a fiatalok. Sok 12 éves már szexel. Ettől függetlenül nem tartom jó ötletnek ez csak tini románc.
2023. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekel, hogy néz ki a lány, ha ennyire megfogott.
2023. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!